Skoncová prezradila pohlavie

Známa moderátorka televízie JOJ a budúca dvojnásobná mamička, Soňa Skoncová, prezradila pohlavie druhého bábätka. Napriek tomu, že to s manželom vedeli už dávno, pred fanúšikmi to skrývala naozaj dlhú dobu. Máš nejaký tip?

Spočiatku to skrývala

Napriek tomu, že svoje druhé tehotenstvo oznámila už v júni, pohlavie tajili ešte dlhšiu dobu po tom, ako sa to s partnerom dozvedeli. Chceli si to očividne nechať len pre seba a tých najbližších.

Kamaráti a verní fanúšikovia krásnej moderátorky sú veľmi nadšení, že sa nakoniec rozhodla zdieľať túto krásnu novinku spolu s nimi a vo veľkom jej gratulujú. A my už vieme, či k ich synčekovi Robkovi sestrička alebo braček.

Skoncová prezradila pohlavie bábätka
zdroj: Instagram/sonaskoncova

Bude to druhý chlapec?

Bolo to veľkým prekvapením aj pre samotných rodičov. „Boli sme prekvapení a nepripravení“, hovorí moderátorka na svojom Instagrame. Ale nakoniec Sonička prezradila pohlavie.

„Avšak naše puto k NEJ je o to silnejšie“, prezrádza. Do ich krásnej rodinky pribudne dievčatko! A na záver Skoncová dodala, že sa už nevedia dočkať, keď ju budú mať v náručí.

Ich rodinka sa čoskoro rozrastie o ďalšieho člena. Síce sa jej s partnerom či skôr snúbencom Robom nepodarilo ešte zosobášiť, keďže im do toho vždy niečo prišlo, nič to nemení na tom, že sa milujú. Dôkazom je aj ich budúca dcérka a roztomilý synček, z ktorého sa už o chvíľu stane starší braček.

Ešte raz gratulujeme a držíme palce, nech ide všetko ako po masle!

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News