weheartit.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Modeling už dávno nie je len o peknej tváričke. Návrhári chcú osobnosti, ktoré sú viac ako len milá tvár a žiadne krivky. IN sú krivé zuby, husté obočie či zvláštne pery. Toto sú modelky, ktoré sú vďaka svojej inakosti najžiadanejšie.

Lily Cole

Lily vstúpila do modelingu ako 14-ročná a už v 16-tich pózovala na titulke britského vydania magazínu Vogue. Spolupracovala s návrhármi a prestížnymi značkami ako Prada, Louis Vuitton, Alexander McQueen, Chanel, Marc Jacobs a mnohé ďalšie. Dlhší čas bola tiež tvárou značky Moschino. Jej nadpozemská pôvabnosť a šmrnc ako z inej doby ju taktiež dostali do rôznych komerčných reklám a filmov.

Zobraziť celú galériu (4)
zdroj: weheartit.com

Daphne Groeneveld

24-ročná modelka sa preslávila v roku 2010 December/Január titulkou vo Vogue Paris. Ako 16-ročnú ju zastavila na ulici v Amsterdame koučka, vďaka ktorej naštartovala svoju kariéru. Pôvodom Holanďanka je známa najmä prehliadkami pre Dior, Versace a a Chanel.

Zobraziť celú galériu (4)
zdroj: weheartit.com

Lindsae Wixson

Američanka Lindsae je známa predovšetkým pre svoj tvar pier, ktorý mnohí označujú ako „poštípaný osami“. Spolupracovala so značkami ako Chanel, John Galliano, Versace Vanitas, Miu Miu, Jill Stuart a Alexander McQueen. Vo voľnom čase rada kreslí a píše. Ako malé dievča sa chcela stať pilotkou.

Zobraziť celú galériu (4)
zdroj: pinterest.com

Kelly Mittendorf

Kelly sa narodila v Arizone a bola objavená modelingovou agentkou ako 11-ročná, keď plávala v bazéne. Svoju kariéru začala ako múza vo Versace. Študuje masmediálnu komunikáciu a mediálne štúdiá v Arizone. Je známa ako dievča, ktoré nie je dievčenské, no to je presne na nej také krásne. Sama sa vyjadrila, že je rada, že sa modeling posúva vpred a neberie len typické krásky ako vzor ženskosti.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty