instagram/lainey.molnar

Určite si vieš predstaviť, aký život majú iné ženy. Riešia úplne rovnaké (alebo aspoň podobné) problémy, ako ty sama. Ranná rutina. Diéty. Stres z práce, školy alebo možno už aj z detí. Občas by sme sa mali zastaviť a pozrieť sa na to z inej stránky. Práve preto ti chcem predstaviť mladú umelkyňu Lainey Molnar, ktorá zobrazuje bežný život v krásnych, ale aj vtipných podobách.

Telo v dvadsiatke vyzerá úplne inak, ako to v tridsiatke. Aj keď vieme, že zmena príde, nikdy na to nie sme dostatočne pripravené.

Vtipný, ale aj trocha frustrujúci pohľad na tento rok. Máš to rovnako? Viem, že áno …

Každé telo je krásne. Každá doba je však iná a tak sa snažíme zapadnúť do tej správnej. Ktorá je však tá správna? Myslím, že by si sa mala milovať presne taká, aká si, pretože dokonalé telá neexistujú. Každé je krásne a jedinečné.

Možno by sme sa mali zamyslieť nad tým, že nie každý, kto sa necíti dobre to na sebe dáva poznať. Niekto sa skrýva, a tak máme pocit, že je v jeho vnútri všetko v poriadku a nič ho netrápi. Nie je to pravda. Ľudia trpiaci psychickými problémami to na sebe často nedávajú poznať.

Nikdy si od nikoho nedaj hovoriť do tvojho života. Ak si spokojná sama so sebou a s tým čo máš, tak je to v poriadku. Ak nie si, tak s tým niečo urob, no nenechaj si vravieť do života.

Pohľad na ženy v reklamách na tampóny a pohľad na ženu, ktorá naozaj trpí počas svojich „skvelých“ dní.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife