šetrenie peňazí

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Ženský život si vyžaduje trocha väčší rozpočet ako ten mužský. Avšak povedzme si pravdu, niekedy míňame veľa peňazí aj na to, na čo by sme nemuseli. Ako zastaviť bezhlavé utrácanie? Týchto 10 maličkostí si iste vieš odpustiť.

Najnovšie technológie

Ak tvoj starý telefón či tablet stále funguje, nemusíš si kupovať nový hneď, ako sa na trhu objaví novší model. Pomôžeš tým najmä svojej peňaženke, keďže najväčšie giganty produkujúce moderné technológie každú chvíľu objavujú, vymýšľajú a produkujú niečo nové.

Značkové kúsky

Značkové oblečenie je pre niekoho neodpustiteľné, pre niekoho ľahko odmysliteľné. Tieto kusy oblečenia s pridanou hodnotou v podobe loga obľúbenej značky zvykne byť drahšie ako to bežné. V obchodoch nájdeš rovnako kvalitné príspevky do tvojho šatníka a navyše ťa to nebude stáť celú výplatu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Kozmetické salóny

Isté kozmetické úkony sú čoraz drahšie, a preto sa ti vôbec neoplatí míňať úspory na tieto vylepšenia. Reč je najmä o umelých mihalniciach alebo laminácii či farbení obočia. Všetko spomenuté si vieš pomocou DIY videí spraviť doma s oveľa nižšími nákladmi, ako keď si priplácaš aj za prácu vizážistky v salóne.

 

Trendy zo sociálnych sietí

Či už ide o slávny Stanley cup, alebo štýlové čižmičky Ugg, iste si to dokážeš odpustiť. Tieto trendy zväčša zmiznú rovnako rýchlo, ako sa objavili a tebe na ten 40 eurový pohárik postupne začne sadať prach. Nemusíš mať všetky veci len preto, že sú aktuálne v kurze a obľúbené. Neskôr sa poďakuješ samej sebe, že si si to nekúpila.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife