Milujem dvoch
Pexels/cottonbro studio

„Milujem dvoch mužov naraz a neviem, čo s tým mám robiť.“ Už si niekedy počula niečo takéto od svojich kamošiek alebo si možno aj ty sama bola v takejto situácii či stále si?

V našom článku sme písali o tom, že milovať dvoch mužov naraz sa naozaj dá a súhlasia s tým aj odborníci. Avšak pokiaľ ty alebo tvoj partner nechcete ísť do polyamorického vzťahu, čaká ťa vážne rozhodnutie. Keď si nevieš poradiť so svojimi citmi, prečítaj si tieto 4 rady. 

Čo robiť, keď milujem dvoch mužov naraz?

Analyzuj svoje pocity

Aj napriek tomu, že ti nikto nezakazuje milovať dvoch mužov naraz, budeš si musieť vybrať. Obaja totižto majú city a snáď nechceš nikomu ublížiť. Preto by si mala zanalyzovať svoje pocity a popremýšľať nad tým.

Ktoré z tých pocitov sú ozajstné a aké vznikli len kvôli tomu, že v tom prvom vzťahu ti niečo chýba? Hovorí sa, že častokrát utekáme k tomu druhému, lebo pre nás predstavuje chýbajúcich 20 % nášho aktuálneho partnera. No nezabúdaj, že 80 % je viac, preto si ujasni, kto ich má.

Je dôležité vedieť rozlíšiť, či ide naozaj o lásku, alebo len pobláznenie, či si stále zamilovaná, alebo je to už len o zvyku. Na toto si však môžeš odpovedať len sama.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating