Muž a žena sa bozkávajú
instagram/couple

Myslíš si, že ťa už partner nemá rád kvôli niektorým veciam, ktoré robí? Neboj sa, nie hneď všetko znamená, že už o teba nestojí. Miluje ťa, len to možno dáva najavo inak.

Muža, ktorý chce s tebou prežiť celý život, a ktorý ťa naozaj miluje, spoznáš už len podľa pohľadu. Jeho oči v sebe skrývajú veľa tajomstiev. To, akým pohľadom sa na teba pozerá, keď sa vyzliekaš. To, ako sa tvári, keď sa smeješ. Ako sa díva na to, čo robíš.

Jeho pohľad dokáže prezradiť naozaj veľa. Mnoho chlapov nevie ženám vyznať lásku tak, ako chcú ony … To však neznamená, že ich daný muž skutočne nemiluje. Hovorí sa, že ženy sú zložité, ale muži tiež neskáču ďaleko.

Je to o iných dôkazoch

Už veľakrát si si hovorila, že mu na tebe nezáleží (keď ti nechá videné), že už to nie je také, ako predtým (keď už sa nebozkávate tak často, ako niekedy), že už ťa nemiluje a nezáleží mu na tebe (keď ležíš vedľa neho a on drží radšej mobil alebo hrá hry), … no potom urobí alebo povie niečo, čo ťa zahreje pri srdci a nakoniec sa hneváš na samu seba, ako si si mohla myslieť, že už ťa nemiluje. A takto to ide stále dookola.

Keď mužovi na tebe skutočne záleží, tak nedovolí, aby si bola smutná, aby si sa kvôli niečomu trápila. Snaží sa ti pomôcť a rozveseliť ťa. Stojí vždy pri tebe a podporuje ťa. Hovorí o spoločnej budúcnosti. Pritúli si ťa, keď spíš a pobozká ťa na čelo. Aj to, že ti spraví kakao so šľahačkou a donesie ti ho do postele bez toho, aby si ho o to poprosila je dôkaz, že ťa miluje a myslí na teba.

Keby mu na tebe nezáležalo, nechce s tebou byť ani tráviť čas. Boli by mu jedno všetky tvoje pocity, nálady a trápenia. Všetko je o komunikácii. Ak si neistá, porozprávaj sa s ním, opýtaj sa, čo sa deje alebo čo sa stalo, ale nerob hneď unáhlené závery. Nemysli hneď nato, že ťa už nemiluje. Muži si veľa krát neuvedomujú, čo robia a aké dôsledky to môže mať. Komunikuj.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating