láska

Láska dokáže byť naozaj krásna a to predovšetkým vtedy, ak jej správne rozumejú obe strany a aj partner miluje skutočne. Stáva sa však, že pred niektorými vecami jednoducho zatvárame oči. Horšie už je, ak ide o tie, ktoré by sme za žiadnych okolností prehliadať nemali. 

Ak partneri ľúbia z úprimnej lásky, je to ako viditeľné, tak i citeľné. Lásku jednoducho neoklameš a platí to rovnako aj v opačnom prípade. Áno, presne vtedy, keď akýmsi spôsobom vnímaš, že ju nedostávaš takú, akú si praješ a zaslúžiš.

Nebudeme si klamať, každá žena túži byť milovaná svojou polovičkou a aj to je jedným z dôvodov, prečo by sme ani v partnerskom zväzku nemali pociťovať akýkoľvek nepokoj. Nie to ešte pred ním zatvárať oči. Slová však neznamenajú všetko, často o láske ako takej, prezradia aj skutky partnera, preto si ich nezabudni všímať.

Aké prejavy partnera sú znakom toho, že ťa úprimne ľúbi a naopak, ktoré napovedajú o tom, že ťa vo vzťahu využíva?

Príjemný kompliment je na mieste

Ako bolo spomenuté, pekné slová vo vzťahu nemusia hovoriť za všetku lásku. Avšak, i napriek tomu si ich treba všímať. Ak ťa tvoj drahý obdarí príjemným komplimentom za čokoľvek čo i len malé, vtedy ti prejavuje tú skutočnú.

Príkladom môže byť výborne pripravený obed, nová sukňa, pekná manikúra, či príjemná vôňa a mnoho ďalších iných. Človek, ktorý ti pohladí tvoju ženskú dušu akýmkoľvek obyčajným spôsobom ťa úprimne miluje.

láska
zdroj: Pexels/Vlada Karpovich

Opakom príjemného komplimentu sú situácie, kedy tvoj partner berie všetko ako samozrejmosť. Od tvojej snahy, páčiť sa mu, či mu pripraviť dobrý obed až po neustále osočovanie čohokoľvek, čo preňho alebo pre vás dvoch spravíš. Vtedy aj cítiš, že je tomu tak, no z lásky k nemu svoje oči zatváraš. Na to pozor, pretože aj týmto spôsobom ti tvoj partner dáva najavo, že pre neho nie si prioritou tak, ako je tomu v tvojom prípade.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating