TOP kriminálne seriály všetkých čias

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Napätie, akcia a neskonalý pocit brnenia v bruchu, pričom vieš, že sa niečo zomelie. O tom sú kriminálne seriály a milovníci si určite v tomto zozname od Rewind prídu na svoje. To, čo nám prinášajú producenti a režiséri 21. storočia je niečo úžasné. Nie sú to len obyčajné naháňačky na mačku a myš. Je v tom omnoho viac. Nižšie nájdeš najlepšie krimi seriály všetkých čias.

TOP kriminálne seriály

10. priečka – Lovci myšlienok

Ako vieme, tak Netflix dokáže vyprodukovať skutočné skvosty. Jedným z nich je aj Mindhunter alebo Lovci myšlienok, pri ktorých zisťujeme, ako sa kedysi vypracovávali profily vrahov, a teda najmä tých sériových.

Hlavnými postavami sú dvaja agenti, ktorí vypočúvajú najhorších zločincov, čím sa snažia nazerať do zločineckej mysle. Chcú prísť na to, prečo urobili také ohavné činy. Zaujímavosťou na tomto seriáli je, že sa tam stretávate so skutočnými totožnosťami vrahov. Odzneli tam napríklad mená Edmund Kemper alebo Charles Manson.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa MINDHUNTER (@mindhunter)

9. priečka – Dexter

Dexter Morgan, fiktívna postava, ktorá patrí medzi najznámejších sériových a zároveň seriálových vrahov. Pracuje ako forenzný technik na polícii avšak jeho tajným koníčkom je vraždenie. Ale nemaj obavy, funguje na princípe akéhosi vymysleného kódexu od nebohého otca. Hlavnou podstatou je ubližovať rovnakým zloduchom, akým je v podstate aj on sám.

8. priečka – Peaky Blinders

Ak si ešte nevidela seriál Peaky Blinders, tak absolútne nevieš, o čo prichádzaš. Tento unikát, ktorého hlavnú úlohu stvárňuje atraktívny herec Cillian Murphy, pozerajú viaceré už len kvôli nemu. Mimo toho ide o skutočné udalosti gangu, ktorý všetko riadil.

V ich názve sa odráža charakteristická črta gangu. Vo svojich povestných klobúkoch mali všité žiletky. Možno si si to ani neuvedomila, ale mnohí zvyknú napodobňovať štýl obliekania, ktorí ich charakterizoval.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife