instagram.com

Všetci fanúšikovia známeho seriálu z tínedžerského prostredia sa môžu tešiť!

Netflix oznámil, že tretia séria sa predsa len bude točiť. Po troch týždňoch od spustenia druhej série producenti oznámili, že pokračovanie úspešného príbehu sa začne natáčať už v tomto roku, no odvysielaná bude až v roku 2019. Zatiaľ je zverejnená iba krátka ukážka toho, na čo sa môžme tešiť.

What happens now? Season 3 of #13ReasonsWhy is coming.

A post shared by 13 Reasons Why (@13reasonswhy) on

Prvá séria, ktorej predlohou bol knižný román od spisovateľa Jay Ashera, bola označovaná za kontroverznú kvôli zobrazovaniu samovraždy, no aj napriek tomu získala chválu kritikov i divákov. Druhá séria už bola voľným pokračovaním príbehu od producentov a sú na ňu rôzne ohlasy.

Dej sa odohráva po smrti Hannah. Stredná škola na ktorú chodila čelí súdnemu procesu, na ktorom vypovedajú jej najbližší, no niekto sa ich však snaží umlčať. Na známom recenznom webe Rotten Tomatoes získala hodnotenie len 28%. S týmto hodnotením však väčšina fanúšikov nesúhlasí.

Tretia séria je opradená tajomstvom a jej dej ešte nie je úplne známy. No ak si pozorne sledovala, tak vieš, že príbeh Hannah bol uzavretý, ale o nové zápletky a príbehy vďaka udalostiam v druhej sérii (najmä poslednej časti) nebude núdza. Na scénu sa vrátia nielen herci, ale aj tím tvorcov s novým príbehom.

Ako teda dopadne tretia séria?

 

Zdroj: variety.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife