instagram/peakyblindersofficial/lacasadepapel

Stali sa TOP seriálmi a mnohí z nás si nevedia predstaviť, čo lepšie by si už mohli pozrieť. Aj seriály, ktoré oslovili milióny divákov však musia jedného dňa skončiť. Teda, v tomto prípade svojou poslednou sériou. S ktorými sa môžeš rozlúčiť v roku 2021?

Money Heist

Táto kriminálna dráma v španielčine si získala priaznivcov po celom svete. Po úspešných 4 sériách by mala byť v roku 2021 odpremiérovaná posledná, piata séria. Pôvodne mal mať seriál iba 2 série, no zdá sa, že téma a sympatickí kriminálnici boli trefou do čierneho.

Lucifer

Čertovsky pôvabný Lucifer a jeho život v L.A. dá zrejme zbohom divákom svojou 6. sériou, ktorá by mala byť taktiež jeho poslednou. Fanúšikovia stále čakajú na ukončenie 5. série, po ktorej by mala ešte v tomto roku byť odpremiérovaná aj tá šiesta.

Ozark

Štvrtou sériou sa má skončiť aj oceňovaná dráma Ozark. Tá by mala byť rozdelená na 2 časti so 7 dielmi. Prvú uvidíme ešte tento rok a k tej druhej sa tvorcovia nevyjadrili. Je možné, že si ju ponechajú až na rok 2022.

Atypical

V minulom roku tvorcovia komediálnej drámy Atypical oznámili, že sa seriál skončí 4. sériou v roku 2021. Očakávať môžme 10 epizód, ktorými vyvrcholí život autistického dospievajúceho chlapca. Finálna séria mala byť von už v minulom roku, no tak, ako aj mnohé ostatné, bola pozastavená kvôli koronavírusu.

Peaky Blinders

Po piatej sérii, ktorá premiérovala ešte v roku 2019, sa konečne môžeme dočkať šiestej, a teda údajne aj poslednej sérii, ktorá sa už natáča. Tvorcovia seriálu však avizujú, že aj keď sa seriál skončí, príbeh bude inou formou pokračovať ďalej.

 

Zdroj: tvline.com, tvguide.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife