Instagram/jonathancontinente
Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Ženský cyklus vie poriadne ovplyvňovať nálady. Niekedy máš chuť na milovanie stále (každý deň, každú hodinu), inokedy by si si na to ani nespomenula.

Čo však robiť, keď chuť na s*x príde práve vtedy, keď máš svoje dni? Vyskúšaj s partnerom tieto polohy – ako sa hovorí, správny muž ide aj na červenú. Pre teba je však veľmi dôležité, aby si sa pred milovaním poriadne umyla.

V kúpeľni

Najbezpečnejšie miesto, kde sa môžeš pomilovať, keď máš svoj týždeň. Nebojte sa a choďte s partnerom do všetkého. Môžete mať s*x vo vani pod tečúcou vodou, alebo poležiačky vo vani s trochou vody, taktiež môžeš byť ohnutá cez okraj vane a tvoj partner môže byť vzadu.

Ak chcete väčšie dobrodružstvo, vyskúšaj sedieť na práčke, zatiaľ čo bude partner pri tebe stáť a len prirážať.

Klasika, avšak s uterákom pod tebou

Počas tvojich dní je najlepšie, keď zvolíte s partnerom také polohy, aby si ležala na chrbte. Ak si chcete užiť klasiku, môžete, no nezabudni si dať pod seba uterák. Pri pozícii žena dole a muž hore, sa nevieš kontrolovať a tak by si mohla celú posteľ zašpiniť. Uterák to zachráni.

Na okraji postele

Ak si v ten týždeň extrémne citlivá, zvoľ s partnerom polohu na okraji postele. Tá ti pomôže lepšie sa odreagovať a tvoje brucho ťa nebude bolieť. Po se*e budeš cítiť viac energie, pretože tvoj priateľ z teba uvoľní nahromadený stres. Avšak, ani tu nezabudni na uterák, ktorý môžeš mať buď na okraji postele alebo dole pod posteľou.

Nohy na pleciach partnera

Netradičná klasika, pri ktorej si dokážeš regulovať to, koľko toho zašpiníš, ak vôbec. Alebo si to vie všimnúť tvoj partner? Pri tejto polohe by si nemala mať červené nič. Musíš ležať na chrbte, tvoj partner musí byť na kolenách a tvoje nohy si vyloží na svoje plecia. Budeš mierne nadvihnutá, preto to zabezpečí, že nič nežiaduce nevytečie.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating