Aj milovanie skrýva rôzne trapasy: Takéto sú na dennom poriadku

Život je vtipný v tom, že každému sa nám občas stanú také situácie, na ktoré by sme v momente radšej zabudli. Nehovoriac o tom, ak niečo také príde počas intímnej chvíle. Milovanie nemusí byť vždy ako vo filmoch. Občas je to fiasko, na ktorom sa zasmeješ aj po pár rokoch. Zabav sa s nami na trapasoch našich čitateliek. Stali sa nejaké aj tebe?

Asi každá z nás má najlepšiu kamošku, ktorá vie o všetkých jej chlapoch a veciach, ktoré spolu stvárali, prípadne nestvárali. Milovanie už nie je taká tabu téma a naše čitateľky sa s nami podelili o ich momenty. Zažila si už niečo také aj ty?

Neboj sa s nami podeliť o svoju skúsenosť. Nie je na tom nič, pretože takmer každá z nás by vedela rozprávať o tom, čo je to s*x ako z komediálneho filmu. Keď klikneš SEM, zistíš, že to má byť zábava.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Milovanie môže byť aj celoživotný trapas

„Prišiel za mnou na intrák. Plán bol, že prespí a užijeme si peknú noc. Filmy, milovanie, a tak. Lenže, keď došlo na s*x, ľahol si na mňa, začali sme s polohou misionár. On ani nebol vo mne, párkrát sa pohýbal a povedal: ,Takto sa neurobím.‘ Rýchlo odišiel do kúpeľne, ja som v šoku zostala ležať. On tam zapol vodu a dokončil sa tam. Zvyšok noci bol extrémne trápny. Nechcela som ho vyhnať, lebo pricestoval zďaleka,“ napísala nám čitateľka.

„Bola som s chalanom vonku, rozhodli sme sa, že sa spolu vyspíme a keď ma dával postojačky zozadu, tak ho strčil medzi moje stehná. Pričom si myslel, že je vo mne a spravil sa,“ zverila sa nám ďalšia.

„Najhoršie, čo sa mi stalo bolo, keď sme uprostred s*xu a zrazu môj chlap spravil nejaký divný pohyb a moja ,dierka‘ odrazu vydala prdiaci zvuk. Hanba,“ priznala sa ešte jedna.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating