miesta na Slovensku

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Miesta na Slovensku ako v rozprávke

Ako v rozprávke sa budete cítiť pri západoch slnka. Dokonale si ich môžete vychutnať nielen na horách vo Vysokých Tatrách či Kráľovej holi, ale napríklad aj na hrade Tematín. Nezabudnite ani na romantické fotky na hojdačkách v prírode, o ktorých sme ti už písali.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by PraveSlovenske.sk (@praveslovenske)

Na zahodenie nie je ani Slovenský raj, kde nájdete rôzne vodopády. Jeden romantický je aj v Lúčkach. Priamo uprostred dediny sa nachádza krásny 12-metrový kaskádový vodopád, ktorý padá do čírej tyrkysovej vody.

Zabudnúť netreba ani na Park tmavej oblohy v Poloninách. Vychutnať si tam v noci môžete krásne hviezdne divadlo. Možno si ani nevedela, že ide o jedno z najtmavších miest v celej Európe. Slovensko v tomto predbehlo dokonca aj pralesy. V našej krajine je takýto park prvý svojho druhu a na svete je dvadsiaty. Celkom dobré skóre, však? 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Robert Adam (@r.adam.photography)

Tak čo, poznáš všetky tieto miesta? Pôjdete sa tam s priateľom pozrieť? To ale ešte ani zďaleka nie je všetko. Skús si prečítať náš ďalší článok, ktorý ťa rovnako inšpiruje ku krásnym romantickým výletom. Tieto miesta na Slovensku vás určite donútia sa do seba zamilovať znova.

V partnerskom vzťahu sa môžu objaviť rôzne obavy a pochybnosti. Jednou z tých najväčších je strach, že nás partner opustí. Táto obava môže byť úplne normálna, ale ak sa stáva prehnanou a ovplyvňuje aj vzťah, je dôležité nájsť spôsoby, ako s ňou zápasiť. Len to dokáže zabrániť rozchodu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieCestovanie