Markizáčka

Mala obrovské šťastie! Známa česká moderátorka, ktorú poznajú aj diváci slovenskej televízie, bola v piatok účastníčkou dopravnej nehody. Markizáčka Nikol Moravcová, ktorá bola tvárou prvej série Love Islandu, na svojom Instagrame zdieľala nepríjemnú skúsenosť.

35-ročná bývalá modelka, ktorá sa živí nielen moderovaním, ale aj sociálnymi sieťami či herectvom, bola na ceste k babičke svojej dcérky, keď jej na ceste vošlo iné auto do protismeru. V ňom sedela staršia pani, ktorá si kvôli šoku nič nepamätala. Obrovský strach zažila Nikol práve kvôli dcérke.

Nikol Moravcová
zdroj: Instagram/nikolmoravcova

Markizáčka mala dieťa v aute

Svoje milované dievčatko, trojročnú Violu mala totiž v aute tiež. Všetky 3 ženy mali obrovské šťastie, pretože sa im nič nestalo a škody sa budú počítať iba na rozbitých autách.

Bola to staršia pani, ktorá si kvôli šoku nič nepamätá, takže možno mikrospánok. V každom prípade svoj čin úprimne ľutuje a nás teraz čaká veľa vybavovačiek s poisťovňou, tak snáď to pôjde všetko rýchlo,“ napísala k fotke, ktorú zdieľala. Pridala dokonca viac záberov z miesta nehody, ktoré si môžeš pozrieť v našej fotogalérii nižšie.

Nikol Moravcová s dcérou
zdroj: Instagram/nikolmoravcova

Veľkým šťastím mohlo byť aj to, že Nikol vlastní väčšie auto, ktoré stlmilo náraz. V galérii nájdeš i zábery rozbitých vozidiel. Bývalá markizáčka zdá sa, dopadla ešte dobre.

Zdroj: Instagram/nikolmoravcova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News