Helena Vondráčková a Dan Bárta

Helena Vondráčková mala posledné mesiace koncertnú šnúru naprieč Českom a Slovenskom. Čiperná umelkyňa, ktorej by skutočný vek tipol len málokto, 24. júna zakončila turné „60 let na hudební scéne“ veľkolepým koncertom v pražskej O2 aréne. Stalo sa tak v deň jej 77. narodenín. Hosťom večera bol aj iný známy spevák, z ktorého účasti boli fanúšikovia vo vytržení. A práve on si zo šou odniesol nepríjemný zážitok, o ktorom informoval na Instagrame. Speváčka mu totiž na pódiu vyrazila lakťom zub!

Hudobná ikona Helena Vondráčková je autorkou mnohých známych hitov. Piesne ako Sladké mámení či Dlouhá noc milujú fanúšikovia rôznych vekových kategórií a pozná ju úplne každý.

Blondínka napriek pokročilému veku stále aktívne koncertuje. Počas svojich vystúpení predvádza poriadnu šou a vždy roztancuje celé publikum. Podobnými schopnosťami sa môže pýšiť len máloktorá dáma, ktorá už dávno dovŕšila 70-ku.

Helena je však legenda. Aj preto sa jej podarilo vypredať pražskú O2 arénu, v ktorej tento týždeň odohrala svoj narodeninový koncert.

„Hurá, máme to za sebou. Bolo to super. Všetkých vás zdravím a veľmi sa teším, že si konečne odpočiniem, nebudem sa nič učiť, budem môcť spať,“ napísala po koncerte na sociálnu sieť speváčka. No zatiaľ čo ona bude oddychovať, jeden z jej hostí, ktorý prišiel podporiť jej veľkolepú šou, musí vyhľadať zubára.

Čo sa stalo?

S úrazom z koncertu odišiel Dan Bárta. Spevák, textár a jedenásťnásobný držiteľ Ceny Anděl. Sympatický umelec sa tak skoro na svojich fanúšikov neusmeje. Počas vystúpenia mu totiž hudobná ikona Vondráčková omylom lakťom vyrazila predný zub.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dan Bárta (@dan_barta_official)

 „Tak mi včera Helenka pri tanci nechtiac vyrazila lakťom dvojku … Ale čo, je to len zub,“ napísal k fotke, na ktorej mu jasne chýba horný rezák.

Podľa zverejneného záberu to ale obaja zúčastnení brali s humorom a podľa komentárov pobavili aj svojich sledovateľov na sociálnych sieťach. „Asi nebol mliečny, že?“ okomentoval to so smiechom fanúšik na Instagrame. „Tá Helenka má teda ostré lakte,“ pridali sa ďalší pobavene.

Zdroj: Instagram/dan_barta_official

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News