Photo by Candice Picard on Unsplash

Ak svojho partnera skutočne miluješ, chceš byť pre neho tou jedinou. Nie len len to. Chceš byť pre neho dokonalou partnerkou. Pre každého muža to však znamená niečo iné. Svoje skóre si však môžeš vylepšiť maličkosťami, ktoré ocenia všetci muži. Niekedy totiž práve tie malé veci znamenajú veľa.

Muži milujú komplimenty

Jedna vec, ktorá spája všetkých chlapov – milujú komplimenty. Najmä od žien, čo im hladká ich mužské ego. Ak sú pochválení od svojej partnerky, cítia sa byť nie len ocenení za svoju snahu, ale aj veľmi milovaní. Nezabúdaj ho pochváliť, ak dosiahne nejaký úspech, ale aj za maličkosti, ktoré spraví v bežné dni.

Síce oprava žiarovky nie je žiadna veda, no tých pár slov, ktoré mu za ňu povieš ho potešia viac, ako si môžeš myslieť. Veľmi jednoduchá vec, ktorou si zaistíš jeho náklonnosť.

Pamätaj na detaily

Ak chceš byť dobrou partnerkou muža, ktorého miluješ, mala by si ho dobre počúvať – to je totiž kľúčom k jeho spoznaniu. Častokrát medzi rečou prezradí nejaký detail, ktorý môžeš využiť. Napríklad: medzi rečou v kontexte spomenie, že ako malý túžil ísť na koncert určitého interpreta.

Vieš, aké ocenenie by si dostala, ak by si ho v budúcnosti prekvapila lístkami na jeho koncert? No predsa najlepšia žena! Alebo ak mu uvaríš jedlo, ktoré jedol rád ako dieťa. Počúvaj ho a pamätaj na detialy. Ukážeš mu tak, že ho skutočne poznáš a vieš, ako mu spraviť radosť.

Malé láskavosti vedú k veľkej láske

Ako už bolo spomenuté, malé veci niekedy znamenajú veľmi veľa. A práve vo vzťahu to platí dvojnásobne. Muži milujú, ak im prejavíš lásku aj istými formami starostlivosti. Zalej mu kávu pred tým, než odíde do práce, sprav mu obľúbené raňajky, ak mal ťažký týždeň, … určite sa nájde maličkosť, s ktorou mu môžeš pomôcť. Dávaj si však pozor, aby si neprekročila hranicu medzi milujúcou partnerkou a ženou, ktorá je vo vzťahu náhradou mamičky.

Pomôž mu, keď to potrebuje

Pri tomto bode máme na mysli trošku iné veci ako maličkosti, ktoré mu môžeš prejaviť denne. Ide skôr o väčšie problémy, pri ktorých mu ukážeš, že si jeho partnerka, a že tvoríte jeden tím. Ak má problém alebo dôležitú úlohu a ty máš možnosti a schopnosti, s ktorými mu môžeš pomôcť, sprav to bez váhania. Je to najlepší spôsob, ako mu dokázať, že si mu dobrou partnerkou.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating