Photo by Sharon Mccutcheon on Unsplash.com

Keď si s niekým vo vzťahu, občas príde také obdobie, že sa bojíš. Bojíš sa, že toho druhého stratíš, sklameš, urobíš niečo zlé, odmietneš ho alebo ho zraníš. Všetci sa bojíme niečoho iného. Dnes si môžeš prečítať práve o partnerskom strachu.

Čoho sa najviac bojí tvoje znamenie, keď je vo vzťahu:

Baran

Bojíš sa klamstva. To, že medzi vami nebude po čase dôvera a budete si klamať. Na to, aby panovala medzi vami dôvera, mu musíš veriť.

Býk

Máš strach z toho, že urobíš hlúposť. Každý z nás urobí niečo, čo tomu druhému bude prekážať. Bojíš sa, že sa ti to stane viackrát, no so správnym ospravedlnením by to nemal byť tvoj veľký nepriateľ.

View this post on Instagram

Mooood

A post shared by Couple Goals (@couplegoals) on

Blíženci

Obávaš sa, že si nebudeš rozumieť s jeho blízkymi. Paniku dostávaš už len z toho, ak vieš mesiac dopredu, že ťa čaká stretnutie s nimi. Niekedy si komplikovaná a nevieš vychádzať s každým človekom – je pochopiteľné, že sa bojíš.

Rak

Bojíš sa zrady. Či už z tvojej alebo jeho strany. Nevieš si predstaviť, že by ste boli na seba zlí a zradili by ste sa.

Lev

Nevedela by si sa preniesť cez neveru. Viac k tomu asi nepotrebuješ. Partner by u teba v takom prípade nemal šancu a vzťah s ním by si už nechcela.

Panna

Máš strach z odmietnutia. Podceňuješ sa a myslíš si, že tvoje nápady nie sú dosť dobré. Nechceš, aby tvoj partner povedal „nie“. Vyhýbaš sa tomu.

Váhy

Tvojim strachom sú pesimistické myšlienky. Občas myslíš na veci, čo ak… keby to bolo inak… a náhodou sa stane toto… Nesmieš mať takéto myšlienky, pretože ho môžeš naozaj stratiť.

Škorpión

Nevieš, či ho svojou prudkou povahou nevystrašíš. Si impulzívna a viac sa riadiš tým, čo cítiš. Mnohí ľudia to nemajú radi, a tak sa bojíš, že to ani tvoj priateľ nevydrží.

View this post on Instagram

Lovers 😍 @knoxessextattoo

A post shared by Couple Goals (@couplegoals) on

Strelec

Bojíš sa toho, že na seba nebudete mať čas. Obidvaja ste vyťažení a máte povinnosti. Nechceš, aby váš vzťah ochladol a aby ste „len“ boli spolu.

Kozorožec

Obávaš sa, že vám to nebude fungovať dlho. V mnohých veciach ste protiklady, a tak máš strach z toho, dokedy vydržíte. Nevieš si predstaviť, že by si sa s ním mala rozísť. No na rovnakých názoroch záleží.

Vodnár

Bojíš sa straty. Či už dlhodobej alebo tej krátkodobej. Je pre teba nepredstaviteľné, že by ste mali byť bez seba dlhšie než týždeň. Nezniesla by si to.

Ryby

Tvojim strachom sú jeho očakávania. Bojíš sa, že od teba bude požadovať to, čo mu práve nemôžeš alebo nebudeš vedieť splniť. Zo strachu sa preto do seba uzatváraš.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating