Žena sedí pri strome
Pexels/Jonathan Borba

Leto je v plnom prúde a nádherné slnečné počasie nás láka nielen k vode, ale aj k experimentovaniu v našich šatníkoch. Nie je žiadnou novinkou, že každá z nás si ten svoj s obľubou dopĺňa každé ročné obdobie. Pretože oblečenia, kabeliek a topánok nie je nikdy dosť. Dnešnou hlavnou témou bude letná elegancia.

Aj toto ročné obdobie so sebou prináša množstvo príležitostí, na ktoré môžeš práve elegantné kúsky využiť. Nemusí ísť pritom len o pracovný pohovor, večeru s partnerom, svadbu či akúkoľvek dôležitejšiu akciu. Dovoliť si ich môžeš rovnako ako do práce, tak i na prechádzku mestom. Letná elegancia je totižto aj o chuti, preto si ju dopraj aj v lete.

V prípade, že hľadáš inšpiráciu, si na správnom mieste. Nájdi vhodný kúsok pre seba a zažiar presne na tom mieste, kam sa v tomto looku chystáš. Na výber máš 4 rôzne možnosti.

Letná elegancia v šatách

Takéto alebo rôzne iné modely nájdeš určite aj ty vo svojom obľúbenom butiku. Nielen, že v nich dokážeš vyzerať jemne elegantne, ale budeš sa v nich zároveň cítiť pohodlne. V tomto sú šaty na leto práve úžasné. Dopriať si k nim môžeš ako vyššiu obuv, tak i nízke elegantné šľapky. Záleží od príležitosti, na ktorú si chceš šaty dopriať.

Buď hot v nohaviciach

Krátke či dlhé, oboje by mali byť z jemnej látky a predovšetkým priedušné. Aj týmto spôsobom si zaručíš, že ti v nich nebude teplo. Avšak „hot“ v nich môžeš vyzerať v akomkoľvek prevedení. Postačí k nim doplniť jemnú elegantnú blúzku, top alebo elegantné tričko z príjemného materiálu. Vykladaj si takýto alebo podobný outfit podľa seba aj ty a určite zažiariš kdekoľvek, kde sa budeš nachádzať.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista