Instagram/leosmares

Český moderátor Leoš Mareš si pre svojich fanúšikov na Instagrame kúskuje prekvapenia pekne po jednom. Najskôr iba stručne oznámil, že sa stal trojnásobným otcom, pričom zverejnil fotku rozbitej škrupinky. O pár hodín prezradil aj to, že ide o dievčatko. 

Po dvoch dňoch sa jeho sledovatelia dozvedeli aj meno. Jeho dcérka sa volá Alex a za výberom mena sa toho ukrýva viac. „Mali sme jedno meno pre oba varianty. Nevedeli sme pohlavie, ale vedeli sme, že to bude proste Alex,“ prezradil 45-ročný obľúbený moderátor. Určite ide o netradičný spôsob výberu, ale spolu s manželkou Monikou sa dohodli, že pohlavie nechcú poznať až do pôrodu.

Leoš podľa všetkého nebude patriť k tým rodičom, ktorí sa snažia ukrývať svoje bábätká pred verejnosťou a ukrývať im minimálne tváričky. Svoju maličkú Alex totiž ukázal v celej svojej kráse.

Nielen na fotke, ale aj na videu môžeš vidieť, aký je z nej hotový a dojatý zároveň. Predsa len, ide o jeho prvé dievčatko, zatiaľ vychovával len dvoch chlapcov. A asi každý otec trochu pookreje pri dcérke, no nie?

Leoš Mareš spolu s dcérkou Alex

Zdroj: Instagram/leosmares

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News