Erik Hilár Lakatošovie v Bez servítky

Televízia JOJ opäť vytiahla tromf. Do Bez servítky mieri ďalšia známa kontroverzná tvár. Svoje účinkovanie v tejto relácii si po dvoch rokoch tento týždeň zopakuje aj výherca reality šou Vyvolení – Erik Hilár Lakatošovie. Reakcie fanúšikov na Facebooku sú rôznorodé. 

V Bez servítky po dvoch rokoch

Kontroverzného Erika si môžeš pamätať nielen z televízie, kde moderoval spravodajstvo, ale aj z druhej série Vyvolených. V roku 2006 ju vyhral, a keď si túto reality šou sledovala, určite si na neho nezabudla. Vo vile totiž veľmi rád mútil vody svojím správaním. Práve tam si ho tiež mohla vidieť prezliekať sa za ženu.

Po finále sa po ňom akoby zľahla zem. Do televízie sa vrátil až po pätnástich rokoch a zamieril si to rovno do Bez servítky. V roku 2021 tam rozpovedal svoj príbeh, a teda čo sa s ním stalo po skončení známej reality šou.

Erik Hilár Lakatošovie v Bez servítky
zdroj: Instagram/tvjoj

„Po Vyvolených som si prešiel svojím. Mal som toho veľa. Skončil som aj v Prešove vo väzbe, aj v base. Do basy som šiel za to, že som krátil dane z Vyvolených. Že som ich neodviedol. Čiže som mal krátenie daní, útok na verejného činiteľa. Odsedel som si 47 mesiacov vkuse,“ zaspomínal si Erik v šou o varení pred dvoma rokmi.

„Kedysi som bol trans*xuál. Bral som ženské hormóny. Estrogén s amfetamínom urobil v tele bordel. Vrátil som sa domov do Svidníka a zabudol som na všetko, začal som fungovať. Učiť sa rozprávať v mužskom rode a chodiť ako chlap,“ dodal. Túto časť však v archíve na TV JOJ už teraz nenájdeš.

Reakcie fanúšikov ťa zaskočia

Dnes si Erik vie priznať, že v živote spravil veľa chýb a množstvo fanúšikov ho za to obdivuje. Dokonca niektorí sa na jeho vystupovanie v Bez servítky tešia. Iní ním však opovrhujú.

„Bude sranda, super,“ reaguje jeden z fanúšikov. „Mne sa páči, je svojský, sám sebou, na nič sa nehrá,“ pridal sa k nemu ďalší.

„Až tak televízia hlboko klesla, že tam dávate takého?“ pýta sa divák. „Koho tento de*ent zaujíma?“ nesúhlasí s výberom súťažiaceho ďalší. „Tak toto nie, toto fakt nie,“ píše ešte jeden. 

Erik Hilár Lakatošovie v Bez servítky
zdroj: Facebook/Televízia JOJ

Zdroj: Facebook/Televízia JOJ

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News