Laura a Martin zo šou Love Island

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Laura Chrebetová zo šou Love Island smúti za Martinom. Na svoj Instagram pridala uplakanú fotku a k nej pridala veľavravný popis. Jej partner, ktorého spoznala v šou o láske totiž teraz súťaží v ďalšej reality šou. 

V Survivor Česko & Slovensko aktuálne bojujú o tučný balík peňazí až dvaja súťažiaci zo šou Love Island – Pítr Havránek a Martin Kulhánek. Nechali tak doma partnerky, ktoré spoznali práve na Kanárskych ostrovoch a odišli hrať o prežitie do Dominikánskej republiky.

Gabika aj Laura boli pred časom hostkami v relácii Talk! na Nove. Obe sa tam vyjadrili k tomu, ako vnímajú účinkovanie svojich polovičiek v drsnej šou.

páry zo šou Love Island
zdroj: Instagram/gabrielagasparova/chrebetova

Gabriela sa snaží byť silná a svojmu partnerovi verí. Medzi súťažiacimi totiž je aj modelka, s ktorou má Pítr spoločnú minulosť. Laura sa ale nedokáže zmieriť s tým, že jej snúbenec je od nej na míle ďaleko a nevie o ňom nič.

Laura zo šou Love Island smúti

Iba pred niekoľkými hodinami výherkyňa prvej série šou Love Island na svojom instagramovom profile zverejnila dve fotky. To by nebolo nič zvláštne, keby tá druhá nebola zachytená v slzách a v popise pod nimi si vyliala srdce. Martin jej totiž veľmi chýba.

Laura a Martin
zdroj: Instagram/chrebetova

„Aj toto je Instagram verzus realita. Priznávam, je to ťažké. Je ťažké myslieť na to, že ten váš najbližší je niekde na druhej strane sveta, trápi sa a hladuje. Sú dni, kedy nemám chuť sa ani postaviť z postele, nemám chuť pridávať nič na Instagram, čo ste si už určite všimli, ale rozmýšľam nad tým, ako sa asi má,“ začala smutná Laura.

„Áno, aj ja plačem a to mám čo jesť, mám kde spať a mám pri sebe svojich blízkych. Ani si neviem predstaviť, aké ťažké to musí byť pre Martina. Nepridávam to preto, aby som ukázala, aké som chudiatko,“ dodala.

Svoj popis dokončila takisto s veľkou dávkou úprimnosti. Tvrdí, že bežne na Instagrame vidieť len tie krásne momenty a že aj pozitívny človek má občas zlý deň. A nie je hanba vypustiť svoje emócie.

Zdroj: Instagram/chrebetova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News