Laura a Martin z Love Islandu

Laura a Martin zo šou Love Island prežívajú najťažšie obdobie svojho vzťahu. Tento týždeň bol na Voyo, zverejnený nový diel Survior, v ktorom Laura rozplakala Martina. Ako sa jej to podarilo na takú diaľku a boli to slzy šťastia alebo smútku?

Laure sa podarilo rozplakať Martina, ktorý sa nachádza v Dominikánskej republike. Kvôli tomuto neplakal iba on, ale aj ďalší súťažiaci.

Martin odišiel do súťaže Survivor

Ak patria Laura a Martin k tvojim obľúbeným párom, určite už vieš, že momentálne sú nejaký ten mesiac bez seba. Laura totižto zostala na Slovensku, kde prerába ich nový domov a Martin odišiel na opustený ostrov. Fešák totižto prijal účinkovanie v najdrsnejšej česko-slovenskej reality šou – Survivor. Už takmer dva mesiace sa teda táto dvojica trápi s odlúčením a obaja to znášajú ťažko.

Laura dokonca šokovala, že sa bez svojej lásky častokrát nemá ani chuť postaviť z postele a nerobí nič iné, iba premýšľa nad Martinom. Prednedávnom šokovala krásnym prekvapením, ktoré si pre neho pripravila – dala si vytetovať písmeno M. Martin sa teda po príchode domov určite poteší.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa LAURA CHREBETOVÁ (@chrebetova)

V 17. epizóde, ktorá je už momentálne online na streamovacej platforme Voyo, sa kmeňu Rebelov, ktorého súčasťou je momentálne aj Martin Kulhánek, podarilo vybojovať dôležitú odmenu. Po vyrovnanom súboji si získali výhru v podobe sladkých palaciniek a telefonátu z domova. 

Kulhymu sa v novom kmeni až tak nedarilo a toto bola jeho približne tretia odmena za celý čas, čo sa na ostrove nachádza.

„Bol to muffin a ešte tam bola tortička s odkazmi a teraz mám tretiu sladkú odmenu,“ priznal. Ako sme ťa už informovali aj my, vtedy list od svojej snúbenice nedostal, namiesto nej mu napísal kamarát.

Teraz Martin vyhral telefonát domov, ozvala sa mu snúbenica Laura?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News