Laserová epilácia

Každú z nás občas trápi neželané ochlpenie na rôznych častiach nášho tela. Tak podstupujeme pravidelné holenie žiletkou alebo voskovú depiláciu. Avšak po týchto procedúrach chĺpky znova vyrastú a to už o krátku dobu.

Laserová epilácia sa stáva čoraz obľúbenejšou procedúrou a to nielen medzi ženami, ale aj medzi mužmi. Čo to vlastne je a v čom sú výhody tohto zákroku?

Laserová epilácia je procedúra, ktorá dokáže zredukovať nežiaduce ochlpenie na tvojom tele a to na naozaj dlhú dobu. Vykonáva sa špeciálnym prístrojom, z ktorého vyžaruje laserový lúč.

Tento lúč pôsobí na farbivo chĺpkov, zahreje ich a následne spáli. Po niekoľkých ošetreniach sa zničia všetky korienky chlpov a dlhú dobu nenarastú. Aké sú jej ďalšie výhody?

Nie je to bolestivé

Nebolí napríklad tak, ako depilácia voskom. Ešte pár rokov dozadu ani laserová epilácia nebola úplne príjemná. Ale časom sa zjavili nové prístroje, vďaka ktorým nepocítiš žiadny diskomfort. Počas procedúry budeš cítiť len teplo a ľahké štípanie, ale inak procedúra je bezbolestná.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty