unsplash.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Opäť som sa dnes večer dívala na oblohu pri západe slnka. Vždy je to o niečom inom.
Vždy je ten západ slnka iný. Dnes bol výnimočný mojimi myšlienkami. Cnie sa mi. Môjmu srdcu blízke miesto je tak ďaleko a ja tam nemôžem byť. Nemôžem byť pri priateľoch, ktorých mám tak rada, nemôžem sa kochať tou krásnou prírodou, ale hlavne, nemôžem byť pri tebe a s tebou.

Rozmýšľala som. Možno, že prešiel ďalší deň, kedy si so mnou nerozprával, kedy si mi nepovedal ako sa máš alebo čo si cez deň zažil, ale ja stále tak v kútiku duše dúfam, že jedného dňa sa to môže zmeniť. Možno by bolo lepšie, keby som to miesto ani nepoznala, keby som si ho tak neobľúbila, ale povedz mi, ako môžem ignorovať to, že na tom mieste mi ostal kus srdca? Na oblohe bolo vidno len jednu jedinú hviezdu. Bola osamotená. Na vôkol nej nik. Presne tak som sa cítila, ale vieš čo?

unsplash.com

„Kým hviezdy na nebi budú žiariť,  ja budem ťa bezhranične ľúbiť“

Aj keď je to ťažké, viem, že to všetko je len dočasné. Viem, že keď ťa moje oči opäť uvidia, srdce sa zachveje, akoby to bolo prvýkrát. Keby som mohla vrátiť čas, spravila by som to všetko znova.
Znova by som ťa s nami zavolala von, znova by som ťa objala, znova by som s tebou chcela stráviť večer, znova by som ťa pobozkala, ale jednu vec by som nespravila. Nepovedala by som ti nie. Toľko vecí mi behá hlavou, keď sledujem tú nebeskú hru farieb. Ani len netušíš, že na teba toľko myslím. Rozmýšľam, ako sa to všetko mohlo tak rýchlo zmeniť. Čo má byť sa stane. Nechám to na vesmír.

unsplash.com

A preto, moja milá kamarátka, ak veľa rozmýšľaš alebo sa trápiš tým, čo práve prežívaš:

“Hlavu hore, bude fajn, len si lietaj, bolo peklo bude raj,
neváhaj a utekaj až ku hviezdam. Hlavu hore, bude fajn.”
– ADiss

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife