Pexels/urumakai

Tak, ako má niekto talent vedieť ukľudniť človeka, niekto má zas dar rozčúliť a zdvihnúť tlak. Reč je najmä o znameniach zverokruhu, ktoré majú tak „štipľavý“ jazyk, že ním vedia pekne spríjemniť deň. A tým pekne myslíme, samozrejme, ironicky.

Niekedy neberú ohľad na druhých a povedia aj to, čo by si mali radšej nechať pre seba. Mnohokrát sa kvôli tomu dostanú do konfliktu s ostatnými. Ak si teda zvedavá, aké znamenia sa dostali do zoznamu, čítaj ďalej. No schválne, či si tam našla aj svoje!

Baran

Energické, no zároveň veľmi tvrdohlavé znamenie zverokruhu. Človek narodený v tomto znamení väčšinou povie to, čo si myslí a málokedy hľadí na to, či je to vôbec vhodné a či tým ešte viac druhú stranu nenahnevá. Jasné, radšej pravda ako lož, ale niekedy by sme mali vyberať slová, aby sme nepridali do ohňa ešte viac, ako je nutné.

No Baran si ide svoje. Kvôli tomu sa dostáva do konfliktu. Druhej strane vie pekne zdvihnúť tlak. Čo je ale obdivuhodné na Baranovi, všetko rieši viac-menej s kľudnou hlavou a nedá sa len tak vyviesť z miery.

Rak

Ďalšie znamenie, ktoré dokáže svojou povahou zdvihnúť tlak, je Rak. Túto svoju zlú stránku prejaví najmä vtedy, keď sa cíti sám pod psa a má pocit, že mu okolitý svet nerozumie. Okrem iného dokáže aj zraniť. No potom sa Rak tvári ako ten, komu bolo ublížené a urazí sa, kľudne sa potom aj odmlčí a nekomunikuje s ostatnými.

Toto znamenie taktiež nemá veľmi v obľube, ak sa nájde niekto, kto útočí na jeho blízkych. Vtedy vie byť poriadne drzé a nepríjemné. Na druhej strane, ak sa mu niekto zapáči, svoje zlé vlastnosti sa snaží eliminovať pri dotyčnej osobe.

Ryby

Tak, človek Ryba je majstrom zdvihnutia tlaku najmä vtedy, keď sa dáva do role mučeníka. Keď niečo vyvedie, nenesie za to zodpovednosť, ale má XY argumentov, prečo nie je na chybe. Jednoducho priznať si chybu nie je u Ryby veľmi časté. Až časom si ju prizná a ospravedlní sa. Do tej doby ťa môže aj roztrhnúť, ale nepohneš s ním.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy