instagram.com/kyliejenner

22-ročná miliardárka a hviezda sociálnych sietí Kylie Jenner sa podľa Dailymail po dvojročnom vzťahu rozhodla dať si s rapperom Travisom Scottom prestávku. Pár začal spolu randiť v roku 2017 a o rok na to sa im narodila dcérka menom Stormi. 

Naposledy boli spolu na verejnosti v auguste 2019 na premiére dokumentárneho filmu, ktorý zachytáva rapperov osobný i profesionálny život. Odvtedy však vraj nedokázali vrátiť do vzťahu romantiku a rozhodli sa dať si „prestávku“.

Podľa slov ich najbližších však nejde o úplný rozchod, vraj len potrebujú trocha času a priestoru každý sám pre seba. Vplyv na túto situáciu ma pritom najmä ich životný štýl a neustály nátlak, pod ktorým sú obaja. Každý z nich žije teraz v inom dome, no kvôli dcérke sú v kontakte a pravidelne sa o ňu striedavo starajú.

Dvojica svoju lásku k sebe a svojej dcérke na sociálnych sieťach za posledné 2 roky vôbec netajila. Vychádzali spolu skvele a pre mnohých fanúšikov boli vzorom perfektného páru. Všetci čakali už len na to, či sa bude chystať celebritná svadba. Veď týchto dvoch spája navyše aj dcérka, ktorú obaja milujú a spoločne sa o ňu starajú. Kylie sa úlohy matky nezľakla, aj keď otehotnela už ako 19-ročná.

Ešte začiatkom septembra zverejnila Kylie na svojej sociálnej sieti fotografiu s Travisom, ktorá vznikla pre časopis Playboy. Zaľúbená a jemne pikantná fotka spôsobila ošiaľ, keď získala takmer 14 miliónov lajkov. Nuž, dnes je v tomto vzťahu všetko inak.

View this post on Instagram

When Houston meets LA .. 💛 @playboy #ComingSoon

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

 

Zdroj: dailymail.co.uk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News