dominantný partner

Myslíš si, že vo vzťahu rozkazuješ viac ty alebo tvoj partner? V tomto kvíze odhalíš, kto je vo vzťahu ten dominantný a kto ten submisívny. Na základe toho sa dá potom veľa vecí zo vzťahu vyčítať. Napríklad aj to, kto má v hádke posledné slovo a musí byť tak, ako povedal.

Hovorí sa, že muž je hlava rodiny. Nie v každom vzťahu to tak ale musí fungovať. Odpovedz na 10 jednoduchých otázok a zisti, ako je to vás. Výsledok ťa možno pobaví alebo práve naopak – prekvapí a podnieti k zamysleniu.

Kto má tendenciu ustúpiť pri hádke?

milovať sa Pexels/Vlada Karpovich

Kto začína väčšinu hádok?

Koho nápady sa väčšinou uskutočnia?

Myslíš si, že robí tvoj priateľ dobré rozhodnutia?

Pár chce pozornosť Pexels/Alina Kurson

Kto má v posteli kontrolu nad milovaním?

Koho rodičov chodíte častejšie navštevovať?

Vie sa tvoj partner rýchlo rozčúliť, ak nie je tak, ako povedal?

Pár na motorke Pexels/Thiago Schlemper

Záleží ti na tom, aby ťa priateľ poslúchol?

Nahnevá ťa, keď nie je tak, ako si povedala ty?

Kto má lepší prehľad o financiách vo vzťahu?

Pár pri strome Pexels/Jonathan Borba

Kto je vo vašom vzťahu viac dominantný? Odhaľ to v našom kvíze
DOMINANTNÝ JE TVOJ PARTNER
Prekvapenie! Tvoj odpovede odhalili, že vo vzťahu je viac dominantný tvoj priateľ. Má rád nad všetkým kontrolu a robí dôležité rozhodnutia, ktoré „nemôže“ nechať tebe. Zbožňuje, keď môže mať posledné slovo pri hádke a keď sa mu podvolíš. Vtedy sa cíti ako kráľ a vie, že by si bola bez neho stratená.
DOMINANTNÁ SI TY
Fíha! Kvíz odhalil, že vo vzťahu si ty tá, ktorá je dominantnejšia. Môže to byť spôsobené tým, že máš panovačnú povahu alebo tým, že máš rada, ak sú veci na svojom mieste. O všetkom musíš mať prehľad a neznesieš, keď vie tvoj priateľ o niečom skôr, než ty. Vytáča ťa to, lebo ty chceš byť prioritnejšia osoba.

Ak si si tento kvíz užívala, vyskúšaj jeho inú verziu. V tomto sa dozvieš, či si vo vzťahu, v ktorom ťa muž kontroluje alebo ti dopraje aj voľnosť. Podľa jeho výsledku by si sa mala rozhodnúť, čo budeš robiť ďalej.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy