Ako byť žiadaná
instagram/chelseakauai

To, že sú muži záhadní, už určite vieš. Nedostaneš sa do ich mysle len tak ľahko a svojimi rečami ťa vedia poriadne namotať. Avšak, viac ich priťahujú mrchy, než dobré dievčatá, a preto na ne skúšajú rôzne triky. Tento „syndróm“ môžeme pozorovať aj u žien

Toto je 7 dôvodov, ktoré ti objasnia, prečo to tak je.

Pretože milujú riziko a dobrodružstvo

Najjasnejší dôvod, prečo sa to vo svete deje. Muži sú dravci a milujú riskovať. Bezhlavo sa púšťajú do vzťahu so ženou, ktorá je poriadna potvorka, pretože je to ten najväčší risk. Buď im to vyjde, dajú sa dokopy a užijú si spolu krásny vzťah, alebo nie, a aspoň budú mať skúsenosti. Berú všetko, alebo nič.

Pretože ich baví skúšať niečo nové

Podobný bod, ako ten predchádzajúci, no v niečom sa líši. Muži, ktorí mali vzťah s dobrými ženami a stroskotal im, hľadajú niečo iné. Skúšajú nové veci, a keď vedia, aký je vzťah s dobrým dievčaťom, chcú vyskúšať potvoru, aby ich mohli porovnať.

Pretože ich priťahujú a pôsobia príťažlivo

Ženy, ktoré sa označujú za mrchy, majú veľké sebavedomie a vždy sú upravené. Na verejnosti zakaždým pritiahnu pohľady okoloidúcich, pretože sa nehanbia a s hrdosťou ukazujú svoje krivky. Nemajú pred ničím zábrany a to mužov láka. Prahnú po žene, ktorá vie, čo chce.

Pretože muži sú hráči a baví ich zabávať sa

Muži to s mrchami často nemyslia vážne. V určitom bode dospejú a budú si hľadať ženu, ktorá sa chce usadiť a je verná. Avšak, dovtedy sa chcú baviť. Najlepšiu zábavu im vie poskytnúť tá, ktorá nehľadá záväzky a chce si jednorazovo užiť.

Pretože sú zranení a nevedia, ako vyzerá skutočná láska

Aj tento dôvod musíš brať do úvahy. Muži, ktorí hľadajú na vzťah iba „zlé dievča“, nevedia ako vyzerá pravá láska. Možno nemali ukážkový príklad doma, možno zažili odluku rodičov, neveru v rodine, a tak majú zlý príklad toho, ako by mal vyzerať pravý vzťah. Títo muži sa často prezentujú ako chladní, nedostupní a bez záväzkov. Hľadajú len také, ktoré sú voľné a ochotné urobiť hocičo pre ich potešenie.

Pretože nechcú mať pevný záväzok

Tento bod platí hlavne pri mladých mužoch, ktorí ešte nevedia, čo od života chcú. Dokým to nenájdu, chcú si užívať bez pocitu viny. Najlepšia voľba je pre nich neposlušná žena, ktorá predstavuje všetky ich tajné túžby. Myslia si, že pri nej nájdu rozkoš a uspokojenie, no nie je to pravda. Všetko pochopia až o pár rokov neskôr.

Pretože túto ženu im budú ostatní závidieť

Niektorí odvážlivci sú takí nebojácni, že sa s mrchou pustia do vzťahu okamžite. Vháňa im to adrenalín do krvi, pretože budú pred ostatnými pôsobiť mocne. Kamaráti im závidia, pretože pôsobí ako sebavedomá žena z filmov pre dospelých. Vzťah s ňou nemusí byť ideálny, no muži sa radi na verejnosti chvália, preto sa do toho vrhnú po hlave.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating