Tvoja „osoba navždy“ je niekto, komu dôveruješ po všetkých stránkach života. Je to niekto, komu zveruješ svoje tajomstvá a aj najhoršie obavy. Niekto, komu dôveruješ ohľadom tvojho tela. Je to niekto, o kom chceš hovoriť, že je to otec tvojich detí. Niekto, komu dôveruješ a vieš, že robí správne veci a je dobrý človek.

Tvoja „osoba navždy“ je niekto, koho si vážiš a chceš ho chrániť, aj keď si vlastne tá „slabšia“. Je to niekto, ku komu vzhliadaš a si na neho pyšná.

Tvoja „osoba navždy“ je niekto, s kým môžeš tráviť dlhý čas, no aj tak ti to bude málo. Je to niekto, pri kom si uvedomuješ, že láska je bezpodmienečná. Je to niekto, pri kom akceptuješ jeho chyby a on tie tvoje.

Tvoja „osoba navždy“ je človek, s ktorým sa cítiš stále príjemne. Je to osoba, pri ktorej si ochotná povoliť so svojich nárokov, no stále vedieť, že si so správnou osobou a stávaš sa lepším človekom.

Tvoja „osoba navždy“ nie je len niekto, koho máš rada. Je to niekto, ku komu cítiš niečo magické a je jedno, či sedíte na gauči, v aute alebo sa len prechádzate. Ste aj najlepšími priateľmi a je pre teba nenahraditeľný.

Tvoja „osoba navždy“ je niekto, pri kom dávaš veľa úsilia, no to úsilie sa ti aj vráti. Je to niekto, s kým môžeš rátať a plne mu dôveruješ.

Tvoja „osoba navždy“ je niekto, s kým môžeš hovoriť o čomkoľvek. Pri nej sa cítiš sama sebou a vieš, že ťa nebude súdiť. Nikdy ťa nenechá v problémoch a vždy je na blízku.

Tvoja „osoba navždy“ je tá osoba, ktorej chceš ako prvej povedať o svojich úspechoch i neúspechoch.

Naše „osoby navždy“ sú zvláštne tvory. Sú to spriaznené duše, pri ktorých cítime, že nežijeme zbytočne. Sú to tie osoby, pri ktorých cítime, že žijeme zmysluplne. Sú to tie osoby, pri ktorých to stojí za to. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.