Zuzanita

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Kontroverzná Zuzana „Zuzanita“ Žilinčíková z Take Me Out prekvapila príspevkom na Instagrame. Pol roka po pôrode si nechala prepichnúť prsia. Bolelo to?

Zuzanitu si môžeš pamätať ešte ako blondínku z kontroverznej šou Take Me Out. Neskôr sme ju mohli vidieť predviesť svoj kulinársky talent v Bez servítky, kde jej v kuchyni pomáhal teraz už snúbenec. Objavila sa však aj v seriáli Nemocnica.

Teraz sa na svojom Instagrame objavuje ako čiernovláska a musíš uznať, že jej to náramne svedčí. Dokonca už pol roka je z nej hrdá a vzorná mamina. Môžeš si ju pamätať aj vďaka vyzývavému obliekaniu, no zdá sa, že teraz z toho upustila. Na svoj profil zvykne pridávať príspevky bez výstrihov. Zdá sa teda, že jej najväčšou prednosťou je teraz dcérka Aurora.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Zilincikova (@z.u.z.a.n.i.t.a)

Zuzanita si nechala prepichnúť prsia

Zuzanita je na sociálnych sieťach k svojim fanúšikom veľmi úprimná a netají sa ani tým, že si na svojom tele nechala pár „nedokonalostí“ upraviť. Najnovšie tiež prekvapila malým vylepšením.

„Na moje narodeniny ma prekvapil môj drahý vlastnoručne napečenou tortou, a tak som sa ho rozhodla prekvapiť tiež! Na naše VÝROČIE ,spoločného žitia‘ som si dala piercingy. Odhodlali by ste sa prekvapiť partnera takýmto darčekom? Ja som, mimochodom, na toto zbierala dlllho odvahu,“ priznala Zuzanita pod zverejnenou fotkou, na ktorej jej spod bieleho trička vykúkajú b*adavky s piercingami na nich.

„Samotné prepichnutie nebolelo, len tá predpríprava na samotný vpich a momenty potom boli dosť nepríjemné,“ opísala ešte v komentári.

Fanúšikovia pritom tiež reagovali kladne. Dokonca sa ozvali aj muži. „Ako chlap môžem povedať, že krásne prekvapko,“ napísal jeden z nich. „Jasné. Gen. piercingy sú fajné,“ pridal sa ďalší.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Zilincikova (@z.u.z.a.n.i.t.a)

Zdroj: Instagram/z.u.z.a.n.i.t.a

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News