Silvester oslava

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Niektoré veci nedopadnú vždy tak, ako sme si to naplánovali alebo predstavili. To isté platí aj pre nasledovné tri znamenia zverokruhu, pre ktoré bude tohtoročný Silvester plný sklamania, nervozity alebo hádok. 

Poď sa presvedčiť spolu s nami, či aj teba čaká nepríjemný koniec roka. Ak sa na tomto zozname nájdeš, nenechaj sa rozladiť. Lebo vieš ako sa hovorí – ako na Nový rok, tak po celý rok. Po polnoci sa preto snaž myslieť aspoň trochu pozitívnejšie a vo všetkom zlom sa snaž hľadať aspoň niečo dobré.

Ktoré znamenia čaká nevydarený Silvester?

Lev

Horoskop predpovedal, že tvoje znamenie neprežije vydarené Vianoce a vyzerá to tak, že táto smola sa s tebou povlečie aj naďalej. Silvester síce plánuješ prežiť so svojimi priateľmi, no napokon dopadne všetko úplne inak, než si si predstavovala.

Zo začiatku sa aj budete dobre baviť, ale niektorí to preženú s alkoholom a začnú trochu vyvádzať. Nebudú chýbať ani hádky a dohováranie a práve ty budeš v centre diania. Napokon budeš mať všetkého dosť a vybuchneš s najväčšou pravdepodobnosťou aj ty.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy