Speváčka odpadla na festivale

Hostí medzinárodného filmového festivalu v Karlových Varoch cez víkend zasiahli neuveriteľné horúčavy. A nezaobišlo sa to bez poriadnej drámy. Počas módnej prehliadky totiž známa česká speváčka nečakane skolabovala. Ako píše Super.cz, incident šokoval prítomných hostí a vyvolal okamžitý rozruch!

Festival v Karlových Varoch sa stal svedkom dramatického momentu, keď počas módnej prehliadky návrhárky Beaty Rajskej skolabovala známa česká speváčka a modelka Natálie Jirásková.

Natálie, ktorá je dcérou slávnej moderátorky Ivy Kubelkovej a podnikateľa Georga Jiráska, sa v posledných rokoch presadila ako talentovaná modelka a speváčka. Incident sa odohral pred zrakmi šokovaných hostí, ktorí zostali v úžase. Jiráskovej prišlo počas prehliadky zle, ale profesionálne dokončila svoje predvádzanie.

„Natálka má nízky tlak a urobilo sa jej hrozne zle. Skolabovala, potom vracala, bolo jej strašne,“ prezradila jej kolegyňa z portálu Super.cz. Napriek tomu sa speváčka nevzdala a po krátkom zotavení v zákulisí pokračovala v predvádzaní záverečných modelov, čím dokázala svoju obrovskú profesionalitu a odvahu.

Česká speváčka odpadla na festivale

Festival v Karlových Varoch každoročne priťahuje množstvo známych osobností a tohto roku to nebolo výnimkou. Teplé počasie a neznesiteľné horúčavy však môžu len tak zo sekundy na sekundu poraziť ľudské zdravie, ktoré by malo byť prvoradé.

Diváci a fanúšikovia jej vyjadrujú podporu a prajú jej rýchle uzdravenie. Incident na festivale opäť ukázal, aké nepredvídateľné môžu byť udalosti a aké dôležité je byť pripravená na rýchlu reakciu v kritických chvíľach.

Kto je Natália?

Jirásková je talentovaná česká speváčka a modelka, ktorá sa presadila v oblasti šoubiznisu vďaka svojmu výnimočnému hlasu a šarmu. Jej matka je známa moderátorka, čo jej otvorilo dvere do sveta médií už v mladom veku.

Okrem hudobnej kariéry sa Natálie úspešne venuje aj modelingu a je známa vďaka vzťahu s hudobníkom Adamom Mišíkom. Jeho si mohla postrehnúť aj v blízkosti Gogovej ex, Anny Kadeřávkovej. Sú totiž najlepšími priateľmi.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Natálka Jirásková (@natalkajiraskova)

Zdroj: Super.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News