Staň sa na tohtoročnom festivale neodolateľnou femme fatale! Naša Bernie si pre teba pripravila make-up tutorial, vďaka ktorému vykúzliš dokonalý look.

Toto leto ťa čaká na Slovensku hneď niekoľko nadupaných festivalov, medzi ktorými nechýba Pohoda ani Grape. Každý rok ich navštívi niekoľko tisíc návštevníkov, ktorí sa chcú baviť a aj zoznámiť. Možno práve na koncerte pod holým nebom sa stretneš so svojou budúcou polovičkou, preto sa oplatí investovať do tvojej vizáže.

Naša Bernie si pre teba pripravila skvelý návod, ako si vykúzliť dokonalý festivalový make-up. Vystačíš si len s pár produktami z dm-drogerie markt, za ktoré neutratíš celý „majetok“. Čo povieš, ideš do toho? 🙂

Líčenie od Bernie sa skladalo z niekoľkých jednoduchých krokov. Najprv si naniesla podkladovú bázu, „BBC“ krém a korektor rozotrela pomocou štetca, potom všetko zafixovala púdrom a naniesla farbu na líčka. Nasledovalo kontúrovanie a úprava obočia. Nakoniec sa pustila do očných tieňov. Použila niekoľko farieb, ktoré podčiarkla umelými mihalnicami. Na pery si naniesla nenápadný rúž. Celú vizáž ozvláštnila trblietkami, ktoré umiestnila na lícne kosti.

Bernie vo videu používala niekoľko rôznych produktov z dm drogerie markt. Značkám, ktorým je verná sú napríklad Alverde, L´Oréal, Catrice, Rimmel  alebo Bourjois. Vo videu nájdeš presné názvy každého jedného výrobku dekoratívnej kozmetiky, ktorý Bernie aplikovala na tvár.

Svoj festivalový look môžeš doplniť krásnymi účesmi od Bernie, ktoré nájdeš v našom staršom článku.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.