Anna Kadeřávková

Krásna česká herečka Anna Kadeřávková o chlapov rozhodne nemá núdzu. Po tom, čo sa rozišla so slovenským YouTuberom Gogom, už bola spájaná s viacerými mužmi. Najnovšie to je jej kolega z brandže, Adam Mišík. Pre Extra prehovorila, že spolu majú jedinečný vzťah.

25-ročná blondínka už pomotala hlavu mnohým. Určitý čas bola dokonca zasnúbená so slovenským raperom Strapom, no vzťah im nevyšiel. Potom sa dala dokopy s naším známym YouTuberom Gogom a po pár mesiacoch sa takisto rozišli.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Anna Kadeřávková (@annakaderavkova)

Odvtedy žiaden oficiálny vzťah nemala, no paparazzi ju pristihli, ako sa bozkáva s českým lámačom ženských sŕdc, hercom zo seriálu Svätý Max – Vincentom Navrátilom. Obaja však vzťah popreli, no zdá sa, že Anna o chlapov nemá núdzu.

Anna Kadeřávková o vzťahu s Adamom Mišíkom

Vidieť si ich spolu mohla hrať v českej rodinnej komédii Andílek na nervy. Už tam boli dobrými kamarátmi, čo im vydržalo dodnes. Veľa fanúšikov by ich chcelo vidieť ako pár. Herečka to však odmieta.

„My máme s Adamom strašne krásny vzťah. Poznáme sa jedenásť rokov, ale nikdy mi nenapadlo, že by z toho bolo niečo viac. Je to skvelé na priateľskej báze, ako to je, a dúfam, že sa takto budeme mať radi celý život. Priala by som takého kamoša každému,“ dodala.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa MISIK (@adammisik)

Herec a spevák Adam Mišík si prednedávnom našiel novú partnerku – Natáliu Jiráskovú. Aký s ňou má Anna vzťah? „S Natálkou sa poznáme, nie teda nejak dlho, vlastne od tej doby, čo spolu s Adamom chodí, ale máme sa rady, sme kamarátky,“ priznala blondínka.

Zdroj: Extra.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News