Geissenovci

Nie je všetko zlato, čo sa blyští. Zdá sa, že aj keď mnohí ľudia závidia známej nemeckej rodine ich luxusný život plný cestovania a značkových vecí, keď sa vypne kamera, realita nie je až taká ružová. Geissenovci majú totiž podľa biznisového portálu Business Insider nemalé dlhy. Magazín Bild informoval aj o tom, že obľúbená jachta nie je úplne ich.

Otec Robert, mama Carmen, dcéry Davina a Shania. To je rodina, ktorá svoj život ukazuje pred kamerami už viac ako 10 rokov. Ich reality šou sa vysielala (a stále reprízuje) aj u nás. Diváci v nej sledovali, ako si užívajú nekonečné cestovanie, nákupy v luxusných butikoch, dobré jedlo či iné aktivity, ku ktorým sa bežný človek len tak nedostane.

Niektoré z nich dokonca zažili aj pri návšteve Slovenska.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Carmen Geiss 👑 (@carmengeiss_1965)

Geissenovci v červených číslach

Fanúšikom je dobre známa jachta s názvom Indigo Star, na ktorej trávia veľa času pri presune z jednej vily do druhej. Luxusný dopravný prostriedok v hodnote 4 až 5 miliónov eur však nie je ich majetkom. Ako informoval Bild, jachta patrí spoločnosti, v ktorej má Robert iba časť podielu. I keď ich šou nesie názov „Ťažký život milionárov“, vyzerá to tak, že práve milióny im robia ťažkosti.

Business Insider totiž zistil, že podniky, ktoré rodina vlastní, vykazujú miliónové straty. Robert má mať pod palcom dokopy 8 spoločností v 3 krajinách. Väčšina z nich je v červených číslach. Podľa zdroja z ich okolia však ide o straty, ktoré nastali počas pandémie. Rodina sa k dlhom nevyjadrila.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Carmen Geiss 👑 (@carmengeiss_1965)

Zdroj: bild.de, businessinsider.de

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News