instagram/kimkardashian

Instagramová hviezda, ktorú preslávila rodinná reality show, Kim Kardashian, sa po rozvode s reperom Kanye Westom zrejme nemusí báť nudy v posteli. O originálny a tak trochu kontrovérzny darček, s ktorým sa pochválila na sociálnej sieti, sa jej postarala herečka Gwyneth Paltrow.

Tá je známa svojím šteklivým biznisom, ktorý preslávil najmä jeden produkt – sviečka s vôňou jej vlastnej vagí*y. Len nedávno do portfólia značky Goop, s ktorou je na trhu od roku 2008, pridala aj špeciálnu hračku pre ženy, ktorá bola rýchlo vypredaná.

Práve tú (samozrejme, spolu so špeciálnym gélom) poslala 40-ročnej, aktuálne slobodnej Kim, ako darček, zrejme na spríjemnenie chvíľ osamote. No to nebolo všetko. Ďalšia vec v balíku bola naozaj jedinečná.

A tou je spomínaná sviečka, ktorá je síce pre túto značku známa, no špeciálne Kim prišla s originálnou a personalizovanou vôňou. Kardashianka totiž dostala sviečku s vôňou jej vlastného orga*mu.

„This smells like Kim’s orga*m“ – stojí na etikete obalu, ktorý Kim odfotila na Instagram, aby sa darčekom pochválila. Nuž, ľudia môžu iba tipovať, ako môže táto sviečka v skutočnosti voňať.

zdroj: instagram/kimkardashian

 

Zdroj: metro.co.uk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News