instagram.com/estetikfail, oye_yourspace

V žiadnom prípade nechceme nikoho uraziť ani si z nikoho robiť srandu. 26-ročný Jan Šimša to však so svojím výzorom trochu preháňa. Pre portál LadBible prezradil, že do svojho vzhľadu investoval už približne 15-tisíc libier, čo je v prepočte cca 16 500 eur. 

Honza je normálny chlap a prezradil, že ho priťahujú ženy. Vo svojom voľnom čase sa však rád prezlieka za ženu a dáva si záležať na svojom vzhľade. Až do takej miery, že v roku 2017 podstúpil prvú výplň pier a dnes má na svojom konte takýchto zákrokov už 20. Dokopy je v jeho tvári 90 ml výplne a pravidelne si ju necháva dopĺňať.

Honza začal podnikať, keď mal 21 rokov a dnes sa venuje produkcii oblečenia a umelých mihalníc. Na svojej stránke o sebe napísal: „Milujem Barbie štýl, štýl plný extravagancie, jedinečnosti, originality. Každý z vás môže byť výnimočný. Nezáleží aký/-á si. Tvoja spokojnosť v živote je to prvé.“

Momentálne je single, pretože má problém nájsť si dievča. Keďže sa mu páčia ženy, tie bývajú často v rozpakoch z jeho vzhľadu. Jan prezradil, že najviac sa mu páčia také ženy, na akú sa mení on sám, teda umelé Barbie s vylepšeniami. Tvrdí však, že je zatiaľ spokojný aj keď nie je vo vzťahu.

Jeho súčasný vzhľad ešte nie je konečný. Honza túži po ďalšej operácii, chce si vylepšiť nos a túži tiež po implantátoch do zadku. Jeho kroky ho v minulosti zaviedli aj na Slovensko, kde utratil najväčšiu sumu za jednu operáciu, konkrétne 3-tisíc eur za vyplnenie pier.

Ako sám prezradil, viackrát mal problémy nájsť si prácu, pretože ľudia neboli stotožnení s jeho výzorom. Do práce preto chodieva oblečený viac mužsky a ani sa nemaľuje. To si necháva na svoj voľný čas, kedy sa premieňa na niekoho iného.

Na Instagrame sa objavili aj Honzove fotografie z čias, kedy vyzeral naozaj ako chlap. Musíme uznať, že bol veľmi sympatický a je škoda, že podstúpil takúto zmenu. Napriek všetkému dúfame, že si nájde svoju lásku, s ktorou bude šťastný.

Zdroj: ladbible.com

Viac z kategórieHot News