Viem silno milovať. Verím v teba, verím v nás, až do konca. Nedokázala som si ani predstaviť, že by sme boli od seba. Nepriznávala som si, že sa dá žiť aj inak. Nevedela som si predstaviť svoj život, keby si v ňom nebol. Verila som v nás, ale bola som rozhodnutá, a práve to je to, čo robí rozchod ťažkým, teda aspoň sa to spočiatku tak zdalo…

1-inceputurile-sarcinii-5958foto:www.breakout-magazine.com

Cítila som sa opustená, bezmocná, sama a vedela som, že jedine ty ma dokážeš zachrániť. Ale mala som to vedieť ešte skôr ako som ťa spoznala. Už zo začiatku všetko naznačovalo, že som k tebe nikdy nemala ísť. Malé klamstvá a ten chlad v tvojom hlase, keď som ťa prvý krát sklamala. Všetky slová v mojej hlave som potlačila a išla som len za svojím srdcom a to som nemala. Mala som venovať väčšiu pozornosť tomu, čo mi môj inštinkt hovorí.

Bála som sa žiť bez teba ….

Nedokázala som si to ani predstaviť, nemohla som sa cez teba dostať, aj keď som to niekoľko krát skúšala, pretože sme to boli my, vždy spolu.

Bez ohľadu na to, aké sme teraz mali problémy. Vždy som si spomenula na prvé mesiace, ako sme sa neskoro do noci rozprávali a k životu nám stačili iba štyri hodiny spánku. Prvé výlety, keď sme sa spoznávali a dokázali sme sa zasmiať sami na sebe, akí sme nemožní, prosto zaľúbení. Dokázala som ti nehybne ležať v náručí a počúvať tlkot tvojho srdca, lebo bilo iba pre mňa.

paar-auf-dem-feld-154479

foto: bilder.4ever.eu

Bola som veľmi pohodlná pre moje vlastné dobro.

…..ale moja hlava je teraz oveľa jasnejšia.

Vyskočila som z lode, ktorá nikam neviedla, bez vopred pripraveného plánu. Ako sa vôbec dá rozchod vopred premyslieť, keď sme len nedávno plánovali spoločnú dovolenku.

Ale ako dni plynuli, cítila som niečo zvláštne. Reťaze, ku ktorým som bola priviazaná zrazu zmizli. Niekto ma musel odviazať. A nebol to hocikto, bola som to ja sama, s mojím rozhodnutím. Vždy sa budem o teba zaujímať, ale je na čase, aby naše cesty išli tým správnym smerom. Každý samostatne.

titulná foto: www.aacc.net, zdroj: www.puckermob.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating