unsplash.com

Lámať srdce vie každý. Nezabrániš tomu či si muž alebo žena.

Keď sa to má stať, stane sa to a prípad, že sa zamiluješ do niekoho iného (napriek tomu, že si možno vo vzťahu alebo ťa niekto iný chce) neovplyvníš. V dnešnej dobe je vzácne vidieť niekoho, kto má svoju prvú (a jedinú) partnerku celý život. Ak však zafunguje všetko správne, je to možné.

Preto by si sa mala vyhýbať týmto mužským znameniam, ktoré ti pravdepodobne zlomia srdce.

Škorpión

Dynamický Škorpión nevydrží pri niekom, kto ho nudí. Pokiaľ má o ženu bojovať a ženie ho za ňou niečo, všetko je v poriadku. Akonáhle ju však má a žena prestane byť nedostupná, už viac pre neho nie je zaujímavá. No ak pri tom, ako niekomu zlomí srdce, nájde lásku svojho života, zmení sa. Bude pokojnejší a stabilný.

Baran

Energický Baran sa nezastaví pred žiadnou výzvou. Jeho najhlavnejšia črta je riskovanie v živote a dobrodružnosť. Vo vzťahu sa niekedy chová ako sebec a keď mu prekáža aj maličká drobnosť, dokáže odísť bez jediného slova. Nie vždy je všetko tak, ako si Baran predstavuje a potom je pomstychtivý.

Lev

Všetky svoje partnerky Lev získal na svoj šarm. Chytili sa na jeho fascinujúcu osobnosť a bol rád, že mal také krásne ženy. No ak mu nejaká nevyhovovala v posteli alebo v normálne fungujúcom živote, vyčítal jej všetko, čo sa dalo. Hoci to tak niekedy nevyzerá, Lev si dá záležať na tom, či má jeho priateľka aj niečo v hlave, nie len či má pekné telo.

Vodnár

Vodnár je častokrát nepredvídateľný. Nevieš, či máš po jeho boku istú budúcnosť alebo ti na druhý deň zlomí srdce. V mnohých iných situáciách je to dobrá vlastnosť, no v partnerskom živote narobí veľa problémov. Okrem toho, že si Vodnár vyžaduje veľa priestoru, svojej partnerke ho až tak veľa nedáva.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating