Pexels/Pavel Danilyuk

Dobré veci v živote neurýchliš. Všetko má svoj čas a čo máš zažiť, to zažiješ. Či ťa čaká niečo v práci, v rodinnom živote alebo v tom partnerskom. Láska je veľmi nepredvídateľná, preto ťa môže zasiahnuť nečakaným rozchodom alebo hádkou.

Keď tých rozchodov zažiješ niekoľko, povieš si, že sa už vzťahmi nebudeš zaoberať a stane sa z teba ľadová kráľovná. Okolo svojho srdca si vybuduješ múr, aby sa k nemu nikto nedostal. Budeš chladná, bez emócií a bez zbytočného prejavovania citov.

Avšak, neboj sa. Keď sa roztopí sneh, roztopí aj tvoje chladné srdce a ten múr spadne. Len si dopraj čas. Buď rezervovaná toľko, koľko len chceš. Raz príde muž, ktorý si ťa získa.

Vtedy pochopíš všetky tie reči o pravej láske. Vtedy pochopíš, že sa to naozaj naplánovať nedá. Vtedy pochopíš, že trpezlivosť skutočne ruže prináša. Vtedy pochopíš, že pri tej pravej osobe to naozaj ľudia cítia hneď od začiatku. Istotu a bezpečie.

Keď pominie mráz a chlad, nadýchneš sa čerstvého vzduchu a na tvári pocítiš slnečné lúče. Nebude ťa však hriať slnko, bude to láska.

Láska, ktorá bola kedysi falošná, bolestivá, toxická a zákerná. Zmenila ťa na ľadovú kráľovnú a zatvorila tvoje srdce do väzenia. Tá nepravá láska sa však stratí rovnako, ako sa stratí aj posledný sneh z lúk a hôr. Odíde z tvojho života, aby mohla urobiť priestor niečomu inému. Viere. Len si dopraj čas a všetko dostaneš.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating