Unsplash/Milan Popovic

Milá moja, nebudeme si klamať. Niektorí muži sú ako vystrihnutí z časopisu o gentlemanstve a iní zase ako z príručky pre debilov. Že si aj ty natrafila na toho z druhej skupiny? Ver mi, nie si sama. Môžeš ho milovať ako veľmi chceš, no nikdy ho nezmeníš.

Dúfaš, že ho tvoja láska prinúti zmeniť správanie? Že sa uvedomí, dospeje? To ťažko. Ľudia sa jednoducho nemenia. Iba sa prispôsobujú situácii, pretvarujú a klamú, aby bolo dobre. Ale to všetko iba do určitého času, kým ich pravé ja nevypláva opäť na povrch. A tak to je aj s týmto typom chlapov.

V jednej chvíli ho máš chuť zabiť a nechápeš, ako si sa do toho človeka mohla zaľúbiť. O chvíľu už pred tebou kľačí a sľubuje hory-doly, len aby si mu nedala kopačky. Lenže už asi dobre vieš, že v tomto kruhu sa s takým človekom budeš točiť dookola. Nezmení sa on, nezmeníš ho ani ty. I keď by si veľmi chcela.

Opýtaj sa však samej seba, či si nezaslúžiš niečo lepšie. Lepšie správanie od partnera smerom k tebe. Človeka, ktorý to bude mať v hlave a v živote v poriadku. Nie toho, ktorý bude neporiadok robiť v tom tvojom. Nie takého, kvôli ktorému sa budeš vždy chytať za hlavu, prevracať očami, či nebodaj, plakať každý večer do vankúša. Naozaj si takto predstavuješ šťastný vzťah?

Na ten musíš mať po svojom boku toho pravého. Toho, na ktorého by si „debil“ povedala maximálne tak zo srandy pri vašom jašení a nemyslela to vážne ako pri tomto. Neplytvaj energiou zbytočne na niekoho, kto si tvoje slová a tvoje prosby nikdy nevezme naozaj k srdcu. Nech mu jeho správanie vráti karma, nie ty.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating