unsplash.com

Po obrovskej hádke sme si dali zbohom. Bola som z toho viac ako zničená, pretože milovala som ťa toľké roky a zrazu si tu nebol. Celých päť rokov čo sme sa bavili som si želala jediné, aby si len na chvíľu vo mne videl čosi viac ako kamarátku. Bolo neuveriteľne ťažké tváriť sa, že si mi ľahostajný a že ťa nemilujem. Ale zvládla som to. Keď sme to celé ukončili a odišli od seba, prestali sa kontaktovať znášala som to ťažko, inak sa to nedalo keďže som ťa úprimne milovala.

Po nejakých tých mesiacoch som spoznala jeho. Môjho terajšieho priateľa, moju lásku. Mám priateľa, ktorý je schopný čohokoľvek len preto, aby videl úsmev na mojej tvári. Mám priateľa, ktorý si prešiel peklom len aby ma získal. Mám priateľa, ktorý dlhodobo dával moje srdce aj dušu dokopy po tom, čo boli tebou ničené celých 5 rokov. Mám proste ideálneho muža, ktorého by sa dalo nazvať aj životnou láskou, proste tým typom vzťahu, ktorý skončí stopercentne svadbou. Nie sme spolu extra dlho ale za tie mesiace, čo tvoríme pár som verila že som z toho vonku, že už ťa viac nepotrebujem k životu. A vlastne to z časti bola pravda, až do momentu, kým si sa nevrátil späť… Neviem ako sa to stalo, neviem prečo sa to stalo, no je to proste tak. Vrátil si sa späť.

Nebudem už viac naivne veriť tvojím rečiam o tom, že ma miluješ. Nebudem si stále prikrášľovať realitu a neustále hľadať výhovorky, prečo sa nevieš rozhýbať a konečne začať ten vzťah. Nebudem už viac pre teba tou, ktorá ti je vždy k dispozícií. Prepáč. Mám dosť. Časť mňa, má chuť sa vrátiť späť. Začať to s tebou, ale len preto, že som nikdy nezažila aké to je, byť s tebou. ibaže, už po piatich rokoch, ktoré si mal šancu a ktorú si nevyužil, zatiaľ čo si mi len lámal moje srdce hovorím dosť! Ten muž, ktorého mám teraz by si niečo také nezaslúžil. Veril vo mňa v časoch, keď som to nedokázala ani ja sama. Videl od začiatku vo mne to, čo ty si nedokázal vidieť nikdy. A hlavne to, že ma miloval od momentu, čo ma spoznal.

Zobraziť celú galériu (4)
zdroj: unsplash.com
A nie až keď ma stratil a videl, užívať si život s niekým iným.. Tak ťa prosím, nemotaj mi hlavu, nelám mi srdce. Buď pre mňa kamarátom, nie však láskou. Buď milý, vtipný, tak ako to vieš, ale neflirtuj so mnou. Lebo ja som konečne našla niekoho, kto je zrkadlom pre mňa ideálneho partnera, a ty.. Ty si už len spomienka. Občas boľavá, občas sklamaná, občas zaľúbená a hlavne, zabudnutá.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife