unsplash.com

Poznáš to nie? Keď si myslíš, že ťa všetko to trápenie prešlo, že na všetky spomienky sadol prach a už sa nemáš prečo otáčať späť až kým.. Zrazu zamknuté dvere nájdu svoj kľúč a odomknú sa. Zvláštny pocit však? Usmejem sa na obrazy, ktoré z tej zatvorenej skrine zrazu vyjdú von. 

Spomínam si na posledný deň, keď si ma poslednýkrát pobozkal. Na ten moment, keď sme obaja so slzami v očiach vedeli, že medzi nami je koniec. Čas nás možno naučil žiť s bolesťou, ktorú sme si navzájom spôsobili, no spomienky nás vždy vrátia tam, kde sme boli predtým.
Myslím, že sú tomu tri roky čo sme sa prvýkrát videli. Ten deň, keď sa mi nikde nechcelo ísť ale stretnutie s tebou ma presvedčilo vyjsť von. Prvé rozhovory, úsmevy, smiech, prvé objatia a bozky. Bola to láska na prvý pohľad…

pexels-photo-310938.jpeg (5184×3456) pexels.com

         „Zaľúbila som sa do teba zas a znova, zakaždým, keď som sa na teba pozrela,…“

Motýle v bruchu, bezdôvodný úsmev na perách, pocit šťastia pri myšlienke na teba. Bol si dokonalým chlapcom, ktorého by si priala po svojom boku každá. Náš príbeh bol horská dráha, ktorá bola raz hore a raz dole. Občas mi napadá otázka, ktorá spomienka je pre teba najšťastnejšou? Pri ktorej z nich si vieš predstaviť ten pocit, že si ma ľúbil?

Zaľúbila som sa do teba zas a znova, zakaždým, keď som sa na teba pozrela, do tvojich hnedých očí, z ktorých sršala láska, do tvojich malinkých vrások okolo očí zakaždým, keď si sa usmial. A ty? Vieš si ešte spomenúť na dôvod, pre ktorý si sa do mňa zaľúbil?

Navždy budeš mojou najväčšou láskou a vždy ťa budem ľúbiť bez ohľadu na to, koľko rokov prejde. Vždy, keď sa otvoria dvere s tvojím menom sa usmejem.

Keď sa teraz náhodne stretneme na ulici, usmejeme sa na seba. Možno obom záleží na tom, aby bol ten druhý šťastný a tak to má byť, pretože obaja sme dnes niekde inde. Naše životy sme sa naučili žiť bez seba.Čo myslíš? Bolo to správne rozhodnutie? Napadne ti niekedy, že by si to vrátil späť? Vždy som si myslela, že to budeš ty a budeš ten posledný, že budeš ten, ktorý bude pri mne v dobrom i v zlom. No nevyšlo to. Dúfam, že si šťastný bezo mňa, že si našiel to, čo ťa robí šťastným, pretože o to mi vždy išlo. Ja som šťastná tiež. Možno nám to nevyšlo vtedy ale nie je vylúčené, že sa v budúcnosti nestretneme znova. Či už to tak bude alebo nie, som rada, že som s tebou mohla prežiť všetko to, čo som prežila.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating