Dnešný deň musíme začať s veľmi smutnou správou. Svet šoubiznisu prišiel o jednu skvelú herečku, ktorou bola Conchata Ferrell. Určite si ju budeš pamätať ako Bertu zo seriálu 2 a pol chlapa, ale zahrala si aj v známych filmoch ako Nožnicovoruký Edward či Krampus: Choď do čerta.

Herečka sa dožila krásnych 77 rokov a správu o jej úmrtí priniesol portál CNN, pre ktorý to potvrdil jej manažér Dan Spilo. Ten si ju bude navždy pamätať ako úžasnú, dobrosrdečnú a silnú ženu a bude mu veľmi chýbať.

My si ju budeme tiež navždy pamätať vďaka jej sarkastickým hláškam, kvôli ktorým sa stala obľúbenou postavou seriálu a bez nej by sme si to asi ani nedokázali predstaviť.

View this post on Instagram

🖤 Fallece Conchata Ferrell, Berta en “Two and a Half Men” La actriz murió a los 77 años de edad tras complicaciones luego de que sufriera un paro cardíaco. Quien diera a vida al personaje de Berta en la serie “Two and a Half Men” murió pacíficamente en el Hospital Sherman Oaks que se localiza en el mismo condado que lleva el nombre del nosocomio en California, según reportó el portal “Deadline”. Gracias al papel como la ama de llaves de la serie cómica de CBS fue dos veces nominada al Emmy como mejor “Actriz de reparto en una serie de comedia” en 2005 y 2007. •Quién podría olvidarse de su gran papel en la serie que compartió con @charliesheen . . www.elportalslp.com.mx #ElPortal #news #noticias #twoandahalfmen #tvshow #charliesheen #conchataferrell #berta #comedy #celebrity #actress #follow #cbs #emmys

A post shared by El Portal Mx (@elportalmx) on

Herečka začala mať už minulý rok problémy so zdravotným stavom, kvôli čomu bola dlhší čas v zariadení s dlhodobou starostlivosťou a pár týždňov strávila aj na jednotke intenzívnej starostlivosti. Jej organizmus to už ale viac nezvládol, a tak nás opustila úžasná herečka, ktorá bude všetkým chýbať. Nech odpočíva v pokoji!

View this post on Instagram

#RIP#berta#twoandahalfmen #77 #shemademelaughalot

A post shared by Andreas Straschewski/Andi Baba (@andreas_straschewski) on

Zaspomínaj si na najlepšie scény s Bertou

Zdroj: edition.cnn.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.