instagram/yeswe_travel

Aj ty si sa po poslednom rozchode cítila beznádejne a myslela si si, že život už nebude nikdy taký, ako predtým? Aj napriek tomu si so všetkým bojovala potichu a len vo svojom vnútri, aby si neukázala svoju slabosť.

Ľudia videli len tvoj úsmev, aj keď bol falošný. Nevideli, že si každý večer plakala v posteli a cítila si sa tak veľmi sama. Nevideli, že sa v tebe niečo zlomilo a teraz nevieš, ako ďalej. Nevideli, že sa zožieraš myšlienkami, že ty si šťastie a lásku nezaslúžiš. Mysleli si, že je všetko úplne v poriadku a len potrebuješ trochu času, aby si sa spamätala a našla si niekoho nového.

Ty si však hľadať prestala. Bála si sa, že znovu padneš do tej istej rieky a že sa začne celý kolobeh odznova. Zaľúbiš sa, sklame ťa, zlomí ti srdce a odíde. V čase, kedy si sa snažila nájsť samu seba sa však niekto objavil. Ty si sa ho celou silou snažila od seba odtlačiť preč, no on neodchádzal. Chcel ostať pri tebe a chcel ti pomôcť znovu objaviť dôveru v mužov.

Chcel, aby si znovu verila v to, že ťa niekto dokáže milovať. Chcel, aby si ho milovala.

Držal ťa za ruku a sprevádzal ťa na každom tvojom kroku.

Ako správny gentleman ti vždy otváral dvere a nosil čerstvé kvety.

Pozýval ťa na rande a kupoval ti jedlo, ktoré máš najradšej.

Neustále ťa prekvapoval malými darčekmi a celú svoju pozornosť venoval len tebe.

Kedykoľvek, keď si to potrebovala, tu bol pre teba. Mohla si mu zavolať aj o druhej ráno a vedela si, že ťa neodmietne.

Objímal ťa, bozkával a nechcel ťa pustiť.

A v tebe sa začalo niečo meniť. Pri každom stretnutí si pocítila motýliky v bruchu a aj keď si si myslela, že je to len sen, bola to skutočnosť. Po všetkej tej bolesti, ktorú si musela prežiť, tvoj život začínal opäť dávať zmysel. Začínala si sa cítiť šťastne, aj keď si sa za to spočiatku na seba hnevala.

Objavil sa v ten správny čas, kedy si potrebovala svoj život opäť naštartovať. Vďaka nemu si zistila, že si opäť schopná lásky. Pochopila si, že aj teba niekto môže milovať a myslí to naozaj vážne. Tvoj pravý sa stal zároveň tvojou spásou. Vytrhol ťa zo života plného beznádeje a smútku.

Vďaka nemu si žila svoj sen. Ale v reálnom živote.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating