Instagram/mariefeandjakesnow

Nepoznáme asi žiadnu ženu, ktorá by netúžila po pánovi dokonalom, skrátka po partnerovi, ktorý pre ňu bude ten pravý. Dnešné vzťahy už nebývajú také ako kedysi, no to nie je dôvod na to, aby si vešala hlavu. Vždy tu pre teba môže byť niekto, kto tvoj život urobí lepším a krajším.

Ak do tvojho života vstúpi ten pravý, mala by si to hneď spoznať. Pretože bude iný ako predošlí muži, ktorí ti niekedy zlomili srdce. Ak už vo vzťahu si a chcela by si si overiť, či by to práve s ním mohlo vyjsť, je dôležité zamerať sa na tieto detaily.

V prvom rade sa pri ňom musíš cítiť šťastná a milovaná. Zahŕňa ťa láskou a pozornosťou a klape vám to aj v spálni. Ak nemáš náladu, akceptuje to a nedobiedza, ani sa neuráža. Inokedy ho zas ty prekvapíš nepripraveného a vynahradíš mu to.

Ten pravý sa snaží robiť všetko pre to, aby si bola spokojná, a aby ťa svojím správaním neranil. Záleží mu na tom, na čo myslíš, čo ti robí radosť a čo ťa trápi. Poradí a pomôže ti, ak máš nejaký problém. Vieš, že sa na neho môžeš kedykoľvek spoľahnúť, pretože je tu pre teba. A nechystá sa odísť preč.

Hovorí o vašej spoločnej budúcnosti, v ktorej máš ty jasné miesto. Vaše plány sa prelínajú, a tak môžete spoločne plánovať to, čo vás najbližšie mesiace a roky čaká. Spolu si môžete vytvoriť život, ktorý bude baviť oboch. Už máte vyriešenú otázku detí, rodiny či financií a obaja ste s tým v poriadku.

Vzťah s pravým mužom nebude nudný. Nebudete každý večer odkázaní na sledovanie telky, ale z času na čas ťa bude chcieť potešiť nejakým prekvapením. Priprav sa pri ňom na malé darčeky, aj keď nemáš sviatok, chodenie na rande a dokonca bude schopný naplánovať aj výlet.

Komunikácia je pre vás dôležitá a viete o sebe všetko, aj to menej pekné. Dokážete sa však akceptovať a rešpektovať a nerobí vám problém urobiť ani kompromis. Nerobí mu problém hovoriť pred tebou o svojich pocitoch a pozorne počúva, ak ty hovoríš o tých svojich. 

Pri tom pravom môžeš byť sama sebou a v žiadnom prípade sa nemusíš na nič hrať. Bude ťa ľúbiť aj strapatú, nenamaľovanú a v teplákoch. Na druhej strane ho ale dokážeš nažhaviť, ak si na seba oblečieš niečo vyzývavé a určené len pre neho.

Vzťah s tým pravým mužom môže byť naozaj dokonalý. Dôležité je starať sa o vzťah a nielen dostávať, ale aj dávať. Ty by si pre neho mala byť tiež tou pravou.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating