Ten pravý

Asi každá z nás chce, aby skôr či neskôr do jej života vstúpil ten pravý muž, ktorý by jej ukázal, ako tá ideálna láska reálne vyzerá. Aj ty snívaš o tom, že ťa tvoj vyvolený bude ľúbiť tak, ako to chceš ty a pokiaľ sa to nestane, tak jednoducho nie je pre teba?

Čo ak by som ti teraz povedala, že ten pravý neexistuje a pokiaľ ťa niekto neľúbi tak, ako to chceš ty, stále môžete spolu tvoriť krásny pár až do konca života?

Ideálny partner – mýtus alebo skutočnosť

O tom, že ideálny vzťah reálne neexistuje, si môžeš prečítať v tomto našom staršom článku. Ale čo tak ideálny partner? Ten pravý, osudový, vyvolený, ktorý ťa bude ľúbiť tou ideálnou láskou, takou, ako si si to vždy priala.

Muž z tvojich snov, ktorý nemá chybu. Na neho predsa celý život čakáme. A utekáme od chlapov, ktorí nás ľúbia inak, ako to chceme. Inak, ale rovnako silno, čo už nás vlastne ani nezaujíma.

Prejavy lásky môžu byť rôzne

Nie vždy je to tak, že náš ideálny partner nás bude ľúbiť tak, ako to chceme my. Svoju lásku môže prejavovať aj inak, ale stále je to láska a prejavuje ju tak, ako to vie najlepšie.

Keď máš rada komplimenty, pozornosť a pekné slova, znamená to, že tvoj partner, ktorý ti finančne zabezpečuje život a rieši všetky tvoje problémy, ťa neľúbi? No nie, len tú lásku prejavuje inak a ty to cítiš.

Ale ty stále čakáš na toho „pravého“, ktorý ťa bude ľúbiť presne tak, ako si si to vysnívala. Lenže nepočítaš s tým, že sú to len tvoje ilúzie a takého človeka pravdepodobne nikdy nestretneš. Kvôli tomu možno prídeš o niekoho, podľa teba „nepravého“, ktorý ti dáva všetku svoju lásku, len inak. Ešte stále si myslíš, že sa oplatí čakať na ideál?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating