Pár v lese

Prečo majú niektoré dievčatá šťastie a lietajú z jedného vzťahu do druhého, zatiaľ čo iným sa v láske vôbec nedarí? Možno si práve ty jednou z tých, ktoré sú zúfalé z toho, že nevedia v správnom chlapcovi vzbudiť záujem, zatiaľ čo iné majú kohokoľvek, na koho sa usmejú. Z celého srdca túžiš po novom vzťahu.

Zaspávaš s myšlienkami, aké by to asi bolo, mať toho vysnívaného chlapca, ktorý na teba v autobuse hádže tajomné pohľady?

Poviem ti však jednu vec. Aj napriek tomu, že sa im podarí zbaliť chlapca, akého chcú, a že ich vzťahy vyzerajú ako z romantického filmu, nemáme žiaden dôkaz toho, že sa cítia šťastne. Áno, majú spoločné fotky či videá, kde si dávajú pusu, no možno sa večer rozdelia, ľahnú si každý do svojej postele a premýšľajú o tom, čo je zle.

Prečo nie sú šťastní, aj keď majú po svojom boku niekoho, koho chceli. Prečo sa spolu nevedia rozprávať o čomkoľvek, prečo im ich bozk nespôsobí husiu kožu, a prečo sa stále cítia sami?

Pocity v novom vzťahu

Nevieme, ako sa cítia ľudia, ktorí získajú akýkoľvek vzťah, po akom zatúžia. Možno sa im páči ten pocit. Pocit, keď dostanú kompliment o tom, ako krásne v tých šatách vyzerajú. Pocit, keď dostanú ružu, ktorú môžu zavesiť na sociálnu sieť. Pocit, keď všetci vidia, ako kráčajú mestom ruka v ruke. Ale je to to, čo nás má vo novom vzťahu robiť šťastnými?

Nie je lepšie si počkať na ten správny vzťah, ktorý sa vyvinie sám aj bez nášho úsilia či nátlaku? Na ten, ktorý bude skutočný v našich srdciach, nie len na našom Instagrame?

Počkaj si na neho. Na vzťah, ktorý nebude dokonalý iba pre oči ľudí na sociálnych sieťach. Na ten, ktorý nebudeš mať potrebu ukazovať všetkým navôkol, pretože najlepšia chvíľka bude v tichu na gauči, zabalení dekou, kde nebude nikto iný, len vy dvaja.

Počkaj si na toho, o ktorom nebudeš mať pochybnosti o tom, či je to to, čo skutočne chceš. To, čo budeš cítiť v srdci, že je správne, a čo sa nebude zdať správne len pre tvoje okolie, a ty sa nebudeš cítiť sama, aj napriek tomu, že máš ideálneho partnera, o ktorom si vždy snívala. Takže, ak túžiš po novom vzťahu, len to nechaj na osud.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating