Kate a William

Princezná z Walesu Kate Middleton má spolu so svojím manželom Williamom dôvod na obrovskú radosť. Ako je z Instagramu jasné, kráľovská rodina sa teší na príchod nového potomka. Stanú sa Kate a William opäť rodičmi?

Ako už iste vieš, Kate sa stala vzorom mnohých dievčat ešte predtým, ako sa stala manželkou princa Willama. Princezná má podľa dostupných informácií výborný vzťah so svojou svokrou, kráľovnou Camillou. Inak je to už v prípade švagrinej Meghan Markle.

Kate Middleton a jej manžel princ William patria k jedným z najobľúbenejších párov na svete. Ako však nedávno vyplávalo na povrch, aj tento dokonalý pár mal v harmonickom vzťahu isté problémy. Manželia sa už čoskoro potešia z príchodu nového potomka v ich rodine.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kate Middleton (@_kate_middleton_royal)

Kate a William privítajú v rodine ďalšieho potomka

Manželský pár má spolu tri deti – Georga, Charlotte a Louisa. Teraz sa z tehotenstva teší princeznin brat James. Ten pridal na Instagram záber tehotnej manželky spolu s ich psíkom.

Nemôžeme byť viac nadšení … no Mabel byť môže. Bol to veľmi ťažký začiatok roka kvôli strate mojej milovanej sučky Elly, no tento rok zakončíme s tým najvzácnejším prírastkom do našej rozrastajúcej sa rodiny,“ napísal.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa James Middleton (@jmidy)

Ako je z Instagramu jasné, James je spolu so svojou manželkou Alizee Thevenet obrovským milovníkom psíkov. Teraz privítajú v rodine aj svoje vôbec prvé bábätko.

Zábery s rastúcim bruškom si vyslúžili už vyše 59-tisíc srdiečok a niečo okolo 2500 gratulácií. Ku gratuláciám sa samozrejme pripájame aj my!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News