Kráľovská rodina

Kráľovská rodina je v poslednej dobe opradená množstvom škandálov. Pridá sa k nemu ďalší? Hoci britský novinár Tom Bower v relácii „Dan Wootton Tonight“ povedal, že si myslí, že medzi Kate a Camillou vládne nevraživosť, experti na kráľovskú rodinu si ale myslia niečo iné. Píše o tom portál The List odvolávajúci sa na Maclean’s magazín.

Zlé vzťahy majú prevládať medzi Buckinghamským palácom a rodinou princa Harryho, ktorý sa aktuálne snaží očistiť svoje meno na súde. Tiež vraj kontaktoval rozvodových právnikov. Dobré vzťahy nemá ani s bratom, princom Williamom, s ktorým údajne mal fyzický konflikt.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Royal Family (@theroyalfamily)

Nemusí sa vraj ani princezná Kate Middleton s Meghan Markle. S Camillou je to podľa portálu The List ale iná káva. A hoci kráľovná údajne nechcela, aby sa William oženil s Kate, na znak priateľstva jej ako svadobný dar darovala náramok so svojou iniciálkou. Dala jej aj radu do manželstva, pomohla jej naplánovať svadbu a zblížiť ich vraj mala aj údajná nenávisť k Meghan Markle.

„Sú to dve celkom normálne ženy. S Camillou sa mimoriadne ľahko vychádza a Kate je taká svieža a priateľská,“ hovorí expertka na kráľovskú rodinu Penny Junor. Kráľovský odborník Darron Stanton zase tvrdí, že Kate padla do oka svojej svokre už v prvom momente.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ✨THE WEBNEWS (@the_webnews)

„Williamovu manželku si váži a miluje každý, no predovšetkým Camilla, s ktorou im to skvele funguje. V dnešnej dobe by ich už nebolo možné od seba oddeliť,“ priznal a dodal, že majú pevné puto posilnené podobnými názormi a rovnakým humorom. „Kate je prakticky kráľovniným spojencom číslo jeden. Presne vie, čo prežíva a dokáže ju podržať.“

Ich vzťahy vraj naštrbila korunovácia

Kráľovská rodina sa prednedávnom zúčastnila veľkého historického momentu. Na kráľa bol korunovaný Karol III. a jeho manželka Camilla sa stala kráľovnou. Práve tam sa podľa britského spisovateľa, bývalého novinára BBC a televízneho producenta mali ich vzťahy naštrbiť.

„Ak sa pozriete na záznam korunovácie, keď kráľ a kráľovná opúšťajú tróny a mieria k východu Westministerského opátstva, uvidíte, že všetci sa uklonia kráľovi a nikto nepohne ani končatinou či svalom, keď prechádza Camilla. A je to preto, že na ňu boli naštvaní,“ povedal pre GB News.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @royalty.female

Dôvodom tohto konfliktu vraj bolo to, že princezná si mohla na korunováciu pozvať iba 4 členov svojej rodiny, zatiaľ čo Camilla tam mala 20 ľudí.

Zdroj: GB News, The List

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News